1 2 3 następna ostatnia

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test To ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
34
Blog SKO

SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

Uczymy się przedsiębiorczości

W ramach akcji „Uczymy się przedsiębiorczości” w grudniu sprzedawaliśmy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne- bożonarodzeniowe. Może nie było to do końca udane przedsięwzięcie ale każdy grosz się liczy aby móc wyjechać na wymarzoną wycieczkę. Uzbierane pieniądze zasilą nasze wspólne konto.

3

Życzenia na Nowy Rok

Życzymy Wam Nowego roku pełnego optymizmu, radości, szczęścia i powodzenia. Niech w nadchodzącym roku 2018 spełnią się Wasze wszystkie marzenia!

1

ŻYCZENIA NA NOWY ROK

Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

2

MATEMATYCZNE ZMAGANIA

Od 27 listopada do 17 grudnia trwa II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych pod nazwa II Triathlon Zoo pL Uczniowie po wcześniejszym zalogowaniu mogą przystąpić do konkursu. Co tydzień są do rozwiązania nowe testy, w każdym po trzy zadania. Zadania mają większy st ...

1

KIERMASZ ŚWIATECZNY SKO

Od środy- 30 listopada prowadzimy "Świąteczny kiermasz" . Sprzedajemy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczymy na wyjazd do kina. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej akcji!

0

GÓRA GROSZA

Od 21 listopada trwa akcja "Góra grosza". Uczniowie naszej szkoły chcą w ten sposób pomóc dzieciom potrzebującym. Każda klasa przygotowała puszkę, do której chętni uczniowie wrzucają grosiki. W grudniu podliczymy pieniądze i wyślemy do fundacji. Zachęcamy wszystkich : POMÓŻMY CHORY ...

0
1 2 3 następna ostatnia