23.02.2023

Zostań Mistrzem wiedzy SKO!

SKO uczy i bawi. Już niedługo rusza nowa edycja Testu wiedzy SKO, do której zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci i dorosłych! Planowana data uruchomienia testu to 15 marca 2023 r.

Zasad fair play, piramidy żywienia, haseł trudnych do złamania, phishingu, e-sportu czy schematu udzielania pierwszej pomocy – między innymi tego będą dotyczyć pytania, z którymi zmierzysz się już niedługo!

img

 

Każdy, kto uzyska odpowiednią liczbę punktów, zdobędzie tytuł Mistrza wiedzy SKO i dyplom w wersji elektronicznej. Będzie się czym chwalić :-)

Dodatkowo, biorąc udział w Teście wiedzy SKO, zwiększasz szansę swojej szkoły na wygranie corocznego Konkursu SKO.

Test wiedzy SKO to nie tylko zdobywanie punktów i dyplomu. To również zdrowa rywalizacja :-) i dobra zabawa.

Już dziś zacznij przygotowania do kolejnej edycji Testu wiedzy SKO, dzięki któremu utrwalisz, sprawdzisz i rozszerzysz swoją wiedzę z zakresu finansów, ekologii, aktywnego stylu życia, zdrowego odżywiania, cyberbezpieczeństwa, a także naszego nowego tematu – pierwszej pomocy.

W przygotowaniu do testu pomoże Ci specjalnie przygotowany sylabus. Znajdziesz w nim zagadnienia, które mogą pojawić się w teście oraz wskazówki, gdzie szukać potrzebnych informacji. Dzięki niemu test będzie dla Ciebie przyjemny i przyniesie Ci dużo radości. :-)

Sylabus - kliknij

Test wiedzy SKO to też idealny sposób na spędzenie czasu z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, kuzynami, koleżankami czy kolegami. Do testu możesz zaprosić wszystkich, nawet te osoby, które nie są związane z SKO!

Ważna informacja jest też taka, że do testu będzie można podchodzić wiele razy. Za każdym razem system wylosuje dla Ciebie inną pulę pytań. Pamiętaj jednak, aby każdorazowo wpisywać inną nazwę użytkownika :-)

A czy Tobie udało się już uzyskać tytuł Mistrza Wiedzy SKO i zdobyć dyplom w poprzednich edycjach testu? Daj znać w komentarzu :-)

Lokatka

źródło:Szkolne Blogi

6
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 8
  • 4
Komentarze