23.05.2026

Śpiewam i recytuję dla Ciebie Polsko

 

 

Nasi Sko-wicze reprezentowali szkołę w gminnym konkursie  " Śpiewam i recytuję dla Ciebie Polsko". 

Z dumą możemy powiedzieć, że pięknie pokazali swoje talenty i wrażliwość artystyczną.

 

Kategoria recytacja kl. I - III:

I miejsce Jakub Machnica

II miejsce Miłosz Kwolek

 

Kategoria recytacja kl. IV - VIII:

I miejsce Zuzanna Sałamaj

II miejsce Weronika Jamrozik

Wyróżnienie: Amelia Sałamaj, Lena Iżak

 

 

 

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 4
  • 11