23.05.2026
Śpiewam i recytuję dla Ciebie Polsko
Nasi Sko-wicze reprezentowali szkołę w gminnym konkursie " Śpiewam i recytuję dla Ciebie Polsko".
Z dumą możemy powiedzieć, że pięknie pokazali swoje talenty i wrażliwość artystyczną.
Kategoria recytacja kl. I - III:
I miejsce Jakub Machnica
II miejsce Miłosz Kwolek
Kategoria recytacja kl. IV - VIII:
I miejsce Zuzanna Sałamaj
II miejsce Weronika Jamrozik
Wyróżnienie: Amelia Sałamaj, Lena Iżak
Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.
0
1
