06.06.2026
Czytanie na polanie
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji " Czytanie na polanie",
której celem było promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do sięgania po książkę.
Impreza przebiegała w miłej atmosferze, dodatkowo przy pięknej słonecznej pogodzie,
która sprzyjała wspólnemu czytaniu na świeżym powietrzu.
Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji uczniów, rozwijania zainteresowań czytelniczych
oraz spędzenia czasu w ciekawy i wartościowy sposób.
Udział w akcji sprawił czytelnikom wiele radości i pokazał,
że czytanie może być interesującą formą spędzania wolnego czasu.
0
1
