06.06.2026

Czytanie na polanie

 

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji " Czytanie na polanie",

której celem było promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do sięgania po książkę.

Impreza  przebiegała w miłej atmosferze, dodatkowo przy pięknej słonecznej pogodzie,

która  sprzyjała wspólnemu czytaniu na świeżym powietrzu.

Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji uczniów, rozwijania zainteresowań czytelniczych

oraz spędzenia czasu w ciekawy i wartościowy sposób.

Udział w akcji sprawił czytelnikom wiele radości i pokazał,

że czytanie może być interesującą formą spędzania wolnego czasu.

0
Dodaj Komentarz
  • 22
  • 13
  • 6