06.06.2026
Aktywnie , zdrowo i wesoło!
W naszej szkole odbyła się coroczna akcja " Zdrowe śniadanie" ,
której celem było promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów.
Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy chętnie prezentowali swoje posiłki i wymieniali się pomysłami na zdrowe śniadanie.
Do akcji dołączyła Rada Rodziców, która przygotowała dla uczniów smaczny i zdrowy poczęstunek.
Akcja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.
Dodatkowo uczestnikom dopisywała piękna, słoneczna pogoda.
0
1
