06.06.2026

Aktywnie , zdrowo i wesoło!

 

 

W naszej szkole odbyła się coroczna akcja " Zdrowe śniadanie" ,

której celem było promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów.

Wydarzenie   cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy chętnie prezentowali swoje posiłki i wymieniali się pomysłami na zdrowe śniadanie.

Do akcji dołączyła Rada Rodziców, która przygotowała dla uczniów smaczny  i zdrowy poczęstunek.

Akcja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dodatkowo uczestnikom dopisywała piękna, słoneczna pogoda.

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 4
  • 1