19.01.2018

Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie

W sobotę 20 stycznia 2018r. w naszej szkole już po raz 24. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Msza św. koncelebrowana przez księdza proboszcza Stanisława Srokę i księdza wikarego Witolda Capłapa w intencji wszystkich seniorów była wstępem do tej wspaniałej środowiskowej uroczystości. Dalsza część odbyła się w budynku szkolnym, do którego przybyli babcie i dziadkowie. Uroczystość rozpoczęły panie Jadwiga Stopyra - dyrektor Szkoły Podstawowej i Lucyna Pietrycha - dyrektor Publicznego Gimnazjum w Dąbrowicy, które serdecznie witały przybyłych seniorów, życząc, by spotkanie było radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Tegoroczną uroczystość zaszczyciła swą obecnością pani Małgorzata Leja - dyrektor GZOS w Kuryłówce, która nie szczędziła ciepłych słów zgromadzonym gościom. Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Na szkolnej scenie pojawili się zarówno ci mali, jak i nieco starsi artyści.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 1
  • 4