1 2 3 następna ostatnia

Dlaczego kierowcy na całym świecie przesiadają się na rowery?
Poznaj założenia Światowego Dnia Bez Samochodu
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości, Radosnego, wiosennego nastroju. Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy opiekun SKO

4

"Plastusiowy pamiętnik"

W dniu 06.05.2015 r. nasi najmłodsi wybrali się do Leżajska do MCK-u na występ teatralny "Plastusiowy pamiętnik". Dzieci chętnie obejrzały przygody wesołego i zabawnego Plastusia z piórnika Tosi.

0

Przedszkolaki z biało-czerwoną

Przedszkolaki z Biało-Czerwoną” to impreza patriotyczna, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych szkolnych imprez. 30 kwietnia nasze przedszkolaki wraz z uczniami klas I-III rozpoczęły obchody Dnia Flagi. Z barwami narodowymi ruszyły po Dąbrowicy.Towarzyszyła nam piękna pogoda oraz uśmiechy ...

0

Wyjazd do kina

W dniu 16 kwietnia przedszkolaki z naszej szkoły wybrały się wraz z opiekunami na wycieczkę do MCK w Leżajsku na film animowany pt. Fru. Maluchy z niecierpliwością oczekiwały na rozpoczęcie seansu. W skupieniu oglądały perypetie żółtego ptaszka, który przewodniczył grupie ptaków zmierzających do Afr ...

0

Wesołych Świąt

Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie dla Was wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia. Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa życzy opiekun SKO

6

Święta Wielkanocne cieszy się baranek, zaraz pomaluje koszyczek pisanek...

W dniu 31.03.2015 r. baranki, zajączki, kurczątka czyli przedszkolaki z naszej szkoły wprowadziły nas, swoimi występami, w radosny nastrój świąteczny. Były piosenki i życzenia świąteczne.

2

Sprawdzian klasy VI

01.04.2015 r. uczniowie klasy szóstej przystępują do sprawdzianu. Wszystkim szóstoklasistom życzymy powodzenia!

0

Powitanie Wiosny

Marzanno, Marzanno, Ty zimowa Panno! Dzisiaj Cię żegnamy, a Wiosnę witamy! Tymi słowami, w piękny,słoneczny piątek, uczniowie klasy I wraz z przedszkolakami powitały wiosnę.

0

Dzień Kobiet w naszej szkole

Jak co roku, w naszej szkole panie i dziewczęta świętowały Dzień Kobiet. Jak zawsze chłopcy stanęli na wysokości zadania przygotowując prezentację chłopięco - męską w postaci szkolnego TELEEXPRESU. Szkolni dziennikarze w dowcipny sposób wyjaśnili, co oznacza słowo KOBIETA, a w widowiskowy sposób prz ...

0

Zabawa karnawałowa

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III postanowili zmienić się w postacie z ulubionych bajek. Dzieci wzięły też udział w konkursie na najciekawszy strój. Każdy zaprezentował się na środku sali, a jury miało dylemat, ponieważ wszystkie stroje zasługiwały na uwagę. Szczególne podziękowania dla rodzic ...

1
1 2 3 następna ostatnia