1 2 3 następna ostatnia

Szybki przepis na pyszne lody
Do zrobienia tego letniego przysmaku potrzebne będą jedynie 3 składniki.
2
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Iskierka 2018

W tym roku nasze przedszkolaki mogły po raz pierwszy zaprezentować się na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku w ramach II Powiatowego Przedszkolnego Festiwalu Talentów. Nasze przedszkole poszukuje i pomaga rozwijać zdolności dzieci, dlatego też zorganizowało 7 maja 2018 roku eliminacje ...

5

Wycieczka do zagrody edukacyjnej w Cieplicach "Międzyczas"

01.06.2018r. to wyjątkowy dzień dla naszych pociech. W tym dniu nasze najmłodsze dzieci wybrały się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej "Międzyczas" w Cieplicach. . Stara osada leśna położona wśród pól i pięknych lasów skrywa w jednym z budynków miejsce przyjazne dla najmłodszych, ale nie tylko. Hi ...

0

Wycieczka do Fantazji

21 maja 2018 roku dzieci z grupy 3-4-5-6- latków” wybrały się na wycieczkę do centrum zabawy Fantazja w Rzeszowie. Nasze przedszkolaki mogły korzystać z ciekawych konstrukcji zabawowych, wielopoziomowych labiryntów, basenów z piłeczkami, dmuchanych zjeżdżalni, plastikowych domków, samochodzików, ...

0

Przedszkolaki z biało-czerwoną

,,…Przedszkolak kraj swój zna, wiedzę o ojczyźnie ma.” W piątek 27 kwietnia 2018 całe przedszkole tonęło w ojczystych barwach, bo wszędzie powiewały biało-czerwone flagi i chorągiewki, z którymi dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III przemaszerowały w kolorowym korowodzie prz ...

0

Wielkanoc, Wielkanoc wielka radość w sercu!!!

Tymi słowami dnia 28 marca 2018r. w naszej szkole rozpoczęło się spotkanie wielkanocne, na którym gościliśmy Panią Dyrektor SP Jadwigę Stopyra, Panią Dyrektor PG Lucynę Pietrycha oraz rodziców. To ważny dzień dla wszystkich dzieci. Nauczenie dzieci zwyczajów, tradycji polskich jest elementem łącznoś ...

2

Spotkanie z historią w Łańcucie

9 marca 2018 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niecodziennej lekcji historii. Udaliśmy się bowiem na wycieczkę do najbliższej nam dawnej siedziby magnackiej, Muzeum -Zamku w Łańcucie. Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomi ...

1

Bo po to są kobiety, aby od mężczyzn dostawać bukiety...

To hasło przewodnie można było przeczytać wśród kolorowej dekoracji, która uświetniała tegoroczne obchody Dnia Kobiet w naszej szkole. Po serdecznym powitaniu, chłopcy wszystkim dziewczętom z wdzięczności za ozdabianie klasy barwnym szlakiem wycinanek, wyhodowanie w doniczkach pelargonii najczer ...

2

Herb mojego rodu

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ph. „Herb mojego rodu zorganizowany przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Na konkurs wpłynęło prawie 200 prac wykonanych różnymi technikami. Miło nam poinformować, że Eliasz Sarzyński uczeń klasy IV zdobył I miejsce w ...

2

Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą , dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też b ...

1

XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Szopka Betlejemska w oczach dziecka” - rozstrzygnięty

29 stycznia w Miejsko Gminnym Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim został rozstrzygnięty XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Szopka Betlejemska w oczach dziecka”. Celem konkursu było poznawanie i kultywowanie tradycji obrzędowych Świąt Bożego Narodzenia, a także rozbudzanie wyobr ...

0
1 2 3 następna ostatnia