1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Święto Niepodległości

11 listopada 1918 r., po latach wysiłków i zmagań wielu patriotów, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. Walka o niepodległość silnie wpisywała się w codzienność tych, którzy ciężko pracowali, uczyli się, dbali o rozwój gospodarki i życia społecznego, częstokroć będąc z tego powod ...

1

Kiermasz Rozmaitości

W ramach obchodów "Światowego Dnia Oszczędzania", uczniowie klasy III wraz z opiekunami zorganizowali "Kiermasz Rozmaitości". Dzieci zaprezentowały swoje talenty kulinarne oraz jubilerskie. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nasi wychowankowie zaliczyli śpiewająco nie tylko lekcję przed ...

4

Ogłoszenie

W ramach obchodów Światowego Dnia Oszczędzania, w naszej szkole odbędzie się „Kiermasz Rozmaitości” zorganizowany przez uczniów klasy III wraz z nauczycielami. Dzieci zaprezentują swoje talenty kulinarne, jubilerskie i nie tylko. Wyroby będzie można nabyć w dniach w dniach 30- 31.10.2023 r. ...

1

Szkoły pełne Talentów

Przypominamy o akcji Lidla "SZKOŁY pełne TALENTÓW", w której nasza placówka bierze udział. Zachecamy do wrzucania talenciaków do specjalnych pudełek, które czekają na szkolnym korytarzu. Można też samodzielnie skanować kody QR, które są na każdym kuponie, wystarczy tylko wybrać naszą szkołę lub be ...

3

Kredkobranie

Nasza szkoła brała udział w akcji "Kredkobranie". Polegała ona na zbiórce przyborów szkolnych dla ubogich dzieci z Kresów. Uczniowie, już od najmłodszych lat uczą się empatii, współdziałania i zrozumienia drugiego człowieka. Jesteśmy z nich dumni. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję ...

0

Aeroklub w Jasionce

Trzecim miejscem było w dniu 18.10.2023r. na trasie naszej wycieczki było zwiedzanie Aeroklubu Rzeszowskiego. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu informacji na temat m. in. budowy samolotu, ale także usiąść za sterami prawdziwego samolotu. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Wszyscy ...

0

Podkarpackie Centrum Edukacji "Łukasiewicz"

W dniu 18.10.2023 r. podczas wyjazdu do Rzeszowa nasi uczniowie zwiedzali Podkarpackie Centrum Nauki "Łukasiewicz". Na stronie PCN opisane jest jako obiekt nowej generacji oraz przestrzeń dla umysłu, która daje tyle możliwości ile podpowie odważna wyobraźnia i niezaspokojona ciekawość odkrywcy. To ...

1

Wycieczka do Rzeszowa

W dniu 18.10.2023 r uczniowie klas 1-4 udali się na wycieczkę do Rzeszowa i pobliskiej Jasionki. Pierwszym punktem wycieczki były odwiedziny w PKO Bank Polski w Rzeszowie. Uczniowie zwiedzili siedzibę banku, dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy odnośnie bankowości, przechowywania pieniędzy, cyber ...

1

Październikowy Mistrz Oszczędzania

Drogi SKO-wiczu! Pamiętaj, Październik miesiącem oszczędzania! Oszczędzaj! Wpłacaj! Wygrywaj! Dla najbardziej aktywnych członków w październiku czekają cenne nagrody!

1
1 2 3 następna ostatnia