1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
34
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Pomoc w ratowaniu schroniska.

Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się empatią i wrażliwością na nieszczęście innych. Tym razem mocno zaangażowali się w zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Leżajsku. Jesteśmy z nich dumni i wdzięczni rodzicom, że wspierają naszą akcję. Dziękujemy!!!!

0

Światowy Dzień Oszczędzania

31 października to Światowy Dzień Oszczędzania, czyli święto, które przypomina, jak ważne jest mądre i świadome zarządzanie naszymi finansami. W ramach obchodów Światowego Dnia Oszczędzania nasi uczniowie wiedzą już, że można oszczędzać nie tylko pieniądze ale również prąd, wodę, czas, papier itp. ...

1

Wycieczka do Stalowej Woli i Nowej Dęby

20 października grupa uczniów z klas 1-3 wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Stalowej Woli i Nowej Dęby. Pierwszym punktem wycieczki była lekcja muzealna dotycząca archeologii i czasów prehistorycznych w Stalowej Woli, następnym punktem programu było miejsce, w którym święta Bożego Narodze ...

0

Festiwal Festiwal Techniki w ZST w Leżajsku

7 października 2022 r. uczniowie klas 1 – 6 odwiedzili Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku, w którym odbywał się Festiwal Techniki – cykliczna impreza popularnonaukowa, której celem jest rozbudzanie wśród uczniów szkół podstawowych zainteresowań naukowo-technicznych. Niezwykłą popularnością wśród ...

0

Światowy Dzień Drzewa

Światowy Dzień Drzewa" z tej okazji nasi uczniowie obejrzeli film edukacyjny, który uświadomił dzieci o ogromnej roli drzew w naszym życiu. Drewno niezbędne jest w budownictwie, transporcie, do wytwarzania przedmiotów użytku codziennego, a przede wszystkim jako źródło energii. Jest surowcem odnawia ...

1

Światowy Dzień Zwierząt

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Święto ustanowiono w 1931 roku podczas ekologicznej konwencji we Florencji, aby zwrócić uwagę na problem gatunków zagrożonych wyginięciem. Dziś jest okazją, aby mówić również o prawach zwierząt, ich etycznym traktowaniu i bezpieczeństwie. W Polsce D ...

0

Październikowy Mistrz Oszczędzania

Zapraszamy  do udziału w konkursie " PAŹDZIERNIKOWY MISTRZ OSZCZĘDZANIA" KTO WPŁACI NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY NA KONTO SKO OTRZYMA NAGRODĘ :)  kONKURS TRWA OD 1 DO 31 PAŹDZIERNIKA. SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE.     PRZYPOMINAMY, ŻE KTO JESZCZE NIE NALEŻY  DO „SZKOLNEJ KAS ...

1

Iskierka 2018

W tym roku nasze przedszkolaki mogły po raz pierwszy zaprezentować się na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku w ramach II Powiatowego Przedszkolnego Festiwalu Talentów. Nasze przedszkole poszukuje i pomaga rozwijać zdolności dzieci, dlatego też zorganizowało 7 maja 2018 roku eliminacje ...

5

Wycieczka do zagrody edukacyjnej w Cieplicach "Międzyczas"

01.06.2018r. to wyjątkowy dzień dla naszych pociech. W tym dniu nasze najmłodsze dzieci wybrały się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej "Międzyczas" w Cieplicach. . Stara osada leśna położona wśród pól i pięknych lasów skrywa w jednym z budynków miejsce przyjazne dla najmłodszych, ale nie tylko. Hi ...

0

Wycieczka do Fantazji

21 maja 2018 roku dzieci z grupy 3-4-5-6- latków” wybrały się na wycieczkę do centrum zabawy Fantazja w Rzeszowie. Nasze przedszkolaki mogły korzystać z ciekawych konstrukcji zabawowych, wielopoziomowych labiryntów, basenów z piłeczkami, dmuchanych zjeżdżalni, plastikowych domków, samochodzików, ...

0
1 2 3 następna ostatnia