09.02.2014

Jak Fantazja – to tylko w Rzeszowie! Przedszkolaki w ciągłym ruchu.

7 stycznia dzieci z oddziałów przedszkolnych 5 i 6 latków spędziły radosny czas na miłej zabawie w Centrum Zabaw dla Dzieci Fantazja w Rzeszowie. Przedszkolaki miały Fantazję… tylko dla siebie, na swoje figle i zabawy.

Dzieci wspaniale bawiły się na jednej z najciekawszych w Polsce konstrukcji, składającej się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłkami. Radowały się na olbrzymich dmuchańcach, ścianie wspinaczkowej, ślizgach, miały okazję poćwiczyć jazdę za kierownicą na dziecięcych pojazdach, cieszyły się zabawą w kącikach tematycznych.

 

Budowanie warunków do twórczej aktywności i radości dzieci to istotne zadanie dla nauczycieli i rodziców, a możliwe było przy wsparciu Pana Jerzego Czarnosza Prezesa Akcji Humanitarnej "Życie" Oddział w Rzeszowie, który od lat sprzyja społeczności szkolnej w Dąbrowicy.

Pan Prezes wraz ze swoimi współpracownikami obdarował dzieci noworocznymi niespodziankami- paczkami, które dotarły z Niemiec w ramach działania Samarytn`s Purse- Operation Christmas Child.

Słowa podziękowań, szczery dziecięcy uśmiech i  wspólnie śpiewane piękne polskie kolędy to wspaniały wyraz radości i wdzięczności dzieci za wyjątkowe spotkanie.

P1000149.jpgP1000133.jpgP1000132.jpgP1000142.jpgP1000131.jpgP1000117.jpg

1
Komentarze