15.03.2015

Dzień Kobiet w naszej szkole

Jak co roku, w naszej szkole panie i dziewczęta świętowały Dzień Kobiet. Jak zawsze chłopcy stanęli na wysokości zadania przygotowując prezentację chłopięco - męską w postaci szkolnego TELEEXPRESU. Szkolni dziennikarze w dowcipny sposób wyjaśnili, co oznacza słowo KOBIETA, a w widowiskowy sposób przedstawione zostały różnorodne typy i rodzaje kobiet (np. kokietka, feministka). Widzowie zostali poinformowani o nowej ustawie Sejmu, zabraniającej kobietom stresowania mężczyzn w miejscach publicznych. Dotyczy to szczególnie szkół i przedszkoli. Żeńska część widowni dowiedziała się, jak być kobietą idealną. (Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi… Nigdy). Po wcieleniu tych rad w życie, sukces w kontaktach damsko – męskich gwarantowany! Oczywiście nie zabrakło prognozy pogody (Jutro pogoda będzie jak kobieta – przede wszystkim zmienna), wiadomości sportowych oraz reklamy plastra odchudzającego o nazwie Chud – Nij, którym zakleja się usta na zaledwie miesiąc, uzyskując tym samym super szczu

P1060415.jpgP1060410.jpg

0