03.04.2018

Bo po to są kobiety, aby od mężczyzn dostawać bukiety...

To hasło przewodnie można było przeczytać wśród kolorowej dekoracji, która uświetniała tegoroczne obchody Dnia Kobiet w naszej szkole. Po serdecznym powitaniu, chłopcy wszystkim dziewczętom z wdzięczności za ozdabianie klasy barwnym szlakiem wycinanek, wyhodowanie w doniczkach pelargonii najczerwieńszych, dbanie o to, żeby w klasie było pięknie jak w piosence i za wiele innych rzeczy, zaśpiewali piosenkę Babę zesłał Bóg. Puentą następnego skeczu było stwierdzenie: I tu mnie myśl olśniła, myśl ze szczerego srebra: Panowie! Przecież ten cały Dzień Kobiet, to święto naszego żebra! Najmłodsi mężczyźni z klasy III i IV także złożyli wszystkim kobietom życzenia w postaci uroczych wierszy. W imieniu całej męskiej społeczności naszej szkoły życzymy Wam – drogie panie i koleżanki przede wszystkim dużo uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita na waszych rękach.

img

2
Dodaj Komentarz
 • 9
 • 3
 • 4
Komentarze
 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  37.7.xxx.xxx
  2018-04-04 06:41 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Witamy Was po świętach i jeśli jeszcze nie słyszeliście, to zapraszamy do wysłuchania ,,Piosenki o SKO" z 1956 r. w nowej odsłonie zespołu ,,NEONUTKI" z Orzysza.

  https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-orzysz/neonutki-ocalily-od-zapomnienia-piosenke-o-sko-z-1956-r/

  https://www.youtube.com/watch?v=HWsGbpQQl_8

  Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

 • Opiekun SKO
  Opiekun SKO
  178.36.xxx.xxx
  2018-04-03 18:45 | Temat: SKO Wilkowo
  ODPOWIEDZ

  Pozdrawiamy wiosennie z płaczących dziś Mazur:)