21.10.2018

Promujemy bloga SKO!

SKO czyli Szkolna Kasa Oszczędności działa już w naszej szkole od 3 lat. Promuje idę oszczędzania od najmłodszych lat. Kolejna inicjatywą podjętą w ramach SKO jest prowadzenie bloga, na którym opisujemy naszą działalność. Również uczniowie mają możliwość zaprezentowania swoich talentów dziennikarskich i publikowania tekstów z zakresu oszczędzania. Nasze dwie uczennice Aleksandra Stawiarka i Zuzanna Świstek już opublikowały swoje teksty na tym ogólnopolskim portalu.

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia naszego bloga. Można to zrobić w prosty sposób wystarczy wybrać adres https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-w-baranowie-sandomierskim/ lub w wyszukiwarkę wpisać blog ZSiP w Baranowie Sandomierskim. Link do naszego bloga znajduje się również na stronie internetowej naszej szkoły pod hasałem Blog SKO lub na naszej szkolnej stronie Facebook . Zapraszamy do licznych odwiedzin i „lajkowania” oraz komentowania naszego bloga. Dzięki tym działaniom mamy szansę na zdobycie nagród dla naszych uczniów i naszej szkoły!

Zapraszamy również wszystkich uczniów do publikowania swoich tekstów na temat oszczędzania. Mogą to być wierszyki, opowiadania, artkuły, eseje czy felietony. Za każdy opublikowany tekst uczeń otrzyma punkty dodatnie z zachowania. Prace dostarczamy do naszego szkolnego opiekuna SKO p.J.Józwik jako dokument Word.

1
Dodaj Komentarz
 • 14
 • 23
 • 11
Komentarze
 • heniawisniewska
  heniawisniewska
  5.173.xxx.xxx
  2018-10-21 20:51 | Temat: Biała Panieńska
  ODPOWIEDZ

  ▄▄░░░▄▄
  ▐▌░▄░▐▌»̯̆«
  ▐▌▄█▄▐▌
  ▐▌█░█▐▌
  ▐█▌░▐█▌
  ▀▀▀░▀▀▀ itam
  Dla Blogowych Przyjaciół przesyłam serdeczne pozdrowienia ☀️ ܓ  ৡৣ❤️ৡৣ