1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Poznaj laureatów listopada
40
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Jak oszczędzać w SKO oto przepis Krystiana Jońca z klasy 5b

Drodzy blogowicze, uczeń klasy 5b Krystian Jońca napisał zabawny:) przepis na oszczędzanie w SKO. Zapraszamy do inspirującej lektury i lajakowania wpisu Krystiana!

5

UWAGA KONKURS SKO!

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy wpis o oszczędzaniu na bloga SKO.

0

Z własnym kontem bankowym wkraczamy w dorosłość!

W trosce o najstarszych uczniów naszej szkoły do naszej szkoły na specjalne spotkanie dotyczące możliowści oszczędzania i proorientacji zawodowej z zakresu pracy w bankowości przybyły przedstawicielki banku PKO BP w Tarnobrzegu p.Wioletta Gołąb i p.Eliza Dachor. Panie te systematycznie współpracują ...

3

"Oszczędzanie w Szkolnej Kasie" autor-Martynka Borowiec

Drodze SKOowicze i nie tylko. Zapraszam Was do lektury pouczającego wiersza o oszczędzaniu autorstwa uczennicy klasy V b Martynki Borowiec.

4

"Waluty w krajach Unii Europejskiej"- autor Zuzia Świstek:)

Cieszymy się bardzo, że nasza kolejna uczennica tym razem z klasy 7 napisała swój artykuł na naszego bloga SKO. Dowiecie się z niego o walutach którymi posługują się mieszańcy krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej. Zapraszamy do czytania, komentowania i oczywiście lajkowania!

3

"O oszczędzaniu" by Ola:)

Początek roku szkolnego to czas na postanowienia i refleksje więc może warto się zastanowić czy do swoich planów na rok szkolny 2018/2019 nie wdrożyć "planu oszczędzania". Poczytajcie co na ten temat ma do powiedzenia nasza koleżanka z klasy III gimnazjum Ola Stawiarska. Zapraszamy do lektury i k ...

2
1 2 3 następna ostatnia