1 2 3 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
17
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Działamy w SKO!

Końcówka roku szkolnego to czas podsumowań. Dlatego chcielibyśmy się z Wami podzielić naszymi poczynaniami w SKO.

2

Wycieczka do firmy

W ramach współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami w tym roku szkolnym Szkole Koło SKO udało się do firmy Zakładu Obrotu Towarami produkującej nawozy stosowane w ogrodnictwie.

0

Za wizytą w Banku PKO BP

Jak co roku w ramach naszej edukacji z SKO udaliśmy się z wizyty w banku PKO BP w Tarnobrzegu. Zostaliśmy serdecznie przyjęci i wróciliśmy z " głową pełną wiedzy".

0

Konkurs ekonomiczny pt. "Moja własna firma"

Nasi SKOwicze przez chwilę poczuli się dorośli i zapragnęli założyć swoje własne firmy i mieli świetne pomysły. Poczytajcie o nich!

0

Witamy najmłodzszego SKOowicza:)

Dziś dołączył do nas kolejny najmłodszy SKOwicz. Witamy go serdecznie i mamy nadzieję, że zarazimy go pasją do oszczędzania:)

1

Akcja Charytatywna „Serce dla serca”

14 lutego cała społeczność Naszej szkoły włączyła się się do akcji charytatywnej dla małej Gai Butkiewicz. Dziewczynka urodziła się z szeregiem wad serca, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie i do odzyskanie zdrowia potrzebna jest jej kosztowana operacja. Jej rodzice zwrócili się do fund ...

0

Wizyta w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli

W dniu 5 stycznia członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do Stalowej Woli. Pod opieką opiekuna SKO p. J. Józwik zwiedzali Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, gdzie mogli poznać przejawy boomu gospodarczego II RP i jego znaczenie dla tożsamości współczesnej ...

0

Ogólnopolski konkurs SKO na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową z logo SKO”

Grudniowej zawierusze i przygotowaniom do Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy szereg konkursów o świątecznej tematyce. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jednym z nich, tworząc piękne prace o wspomnianej tematyce, tym razem z logo SKO.

1

Witamy w SKO!

W bieżącym roku szkolnym do Szkolnego Koła Oszczędności dołączyło 4 nowych uczniów. Serdecznie witamy nowych SKOwiczów i zapraszamy do systematycznego oszczędzania!

1

Piszą o nas!

Jesteśmy bardzo dumni, działalność naszego koła SKO została zauważona i pojawił się o nas artykuł. Szczegóły w poście poniżej!

0
1 2 3 następna ostatnia