1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
34
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Piszą o nas!

Jesteśmy bardzo dumni, działalność naszego koła SKO została zauważona i pojawił się o nas artykuł. Szczegóły w poście poniżej!

0

Nasi Mistrzowie Oszczędzania!

Najbardziej zaangażowani w oszczędzanie uczniowie zostali nagrodzenie na Apelu Podsumowującym prace w roku szkolnym 2021/2022!

0

Wasze wpisy na bloga

Oto Wasze najciekawsze wpisy na temat znaczenia pieniędzy w Waszym życiu. Zapraszamy wszystkich do miłe i pouczającej lektury!

0

I znowu pomagamy!

Dziękujemy Wam za udział w naszym kiermaszu!

0

Jedziemy na warsztaty!

Prelekcja i warsztaty pt. „Jak bogacili się Tarnowscy” w Muzeum Tarnowskich w Tarnobrzegu

0

Wycieczka edukacyjna SKO do banku PKO w Tarnobrzegu

Czerwiec obfituje w wycieczki szkolne. Na jedną z nich wybrali się uczniowie należący do Szkolnej Kasy Oszczędności do Banku PKO BP w Tarnobrzegu!

0

Szkolna lekcja SKO

Co to jest budżet? Jak nim zarządzać? Czy wystarczy mi pieniędzy na planowane zakupy. O tych i innych ważnych życiowych sprawach uczyli się uczniowie na szkolnej lekcji z SKO.

2

Pomagamy!

SKO-wicz wie jak zarobić pieniądze, szanować je i oszczędzać, ale również wiem jak się nimi dzielić! Dlatego wspólnie z Samorządem uczniowskim, Szkolnym Kołem PCK zorganizowaliśmy akcję pomocy malutkiej Karli!

1

Konkurs Plastyczny SKO na projekt własnego banknotu, monety!

O jak świetnie byłoby być kiedyś królem, królową. Mieć własne królestwo, a w nim swoje pieniądze. Marzenie nierealne, a jednak nam udało się je spełnić! A jak to dowiedzie się z naszego wpisu poniżej!

0

Edukacyjny wyjazd do kina!

Życie rodzinne czy oddanie pracy? Dzięki projekcji filmu "Mały Książe" dowiedzieliśmy się, że można mieć jedno i drugie.

1
1 2 3 następna ostatnia