1 2 3 następna ostatnia

Czy istnieją pieniądze cięższe od nosorożca?
Przed wynalezieniem pieniędzy wymieniano towar za towar, np. płacono solą czy koralikami za warzywa lub mięso. Ale jest pewna wyspa, której mieszkańcy mieli zupełnie inny pomysł.
6
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Piszą o nas!

Jesteśmy bardzo dumni, działalność naszego koła SKO została zauważona i pojawił się o nas artykuł. Szczegóły w poście poniżej!

0

Nasi Mistrzowie Oszczędzania!

Najbardziej zaangażowani w oszczędzanie uczniowie zostali nagrodzenie na Apelu Podsumowującym prace w roku szkolnym 2021/2022!

0

Wasze wpisy na bloga

Oto Wasze najciekawsze wpisy na temat znaczenia pieniędzy w Waszym życiu. Zapraszamy wszystkich do miłe i pouczającej lektury!

0

I znowu pomagamy!

Dziękujemy Wam za udział w naszym kiermaszu!

0

Jedziemy na warsztaty!

Prelekcja i warsztaty pt. „Jak bogacili się Tarnowscy” w Muzeum Tarnowskich w Tarnobrzegu

0

Wycieczka edukacyjna SKO do banku PKO w Tarnobrzegu

Czerwiec obfituje w wycieczki szkolne. Na jedną z nich wybrali się uczniowie należący do Szkolnej Kasy Oszczędności do Banku PKO BP w Tarnobrzegu!

0

Szkolna lekcja SKO

Co to jest budżet? Jak nim zarządzać? Czy wystarczy mi pieniędzy na planowane zakupy. O tych i innych ważnych życiowych sprawach uczyli się uczniowie na szkolnej lekcji z SKO.

2

Pomagamy!

SKO-wicz wie jak zarobić pieniądze, szanować je i oszczędzać, ale również wiem jak się nimi dzielić! Dlatego wspólnie z Samorządem uczniowskim, Szkolnym Kołem PCK zorganizowaliśmy akcję pomocy malutkiej Karli!

1

Konkurs Plastyczny SKO na projekt własnego banknotu, monety!

O jak świetnie byłoby być kiedyś królem, królową. Mieć własne królestwo, a w nim swoje pieniądze. Marzenie nierealne, a jednak nam udało się je spełnić! A jak to dowiedzie się z naszego wpisu poniżej!

0

Edukacyjny wyjazd do kina!

Życie rodzinne czy oddanie pracy? Dzięki projekcji filmu "Mały Książe" dowiedzieliśmy się, że można mieć jedno i drugie.

1
1 2 3 następna ostatnia