21.10.2018

NAGRODA w wysokości 1000,00 złotych już po raz trzeci dla SKO ZSiP w Baranowie Sandomierskim!

SKO czyli Szkolna Kasa Oszczędności we współpracy z bankiem PKO BP działa w Publicznej Szkole Podstawowej w Baranowie Sandomierskim od 3 lat. Uczniowie zapisani do SKO w naszej szkole za pomocą książeczek SKO wpłacają swoje oszczędności do opiekuna SKO, który dostarcza je do banku. Uczniowie korzystają również z bezpłatnego, internetowego konta oszczędnościowego z dogodnym oprocentowaniem.

 

Działalność SKO w naszej szkole to także edukacja ekonomiczna oraz konkursy SKO.
W ubiegłym roku szkolnym uczniowie wzięli udział w ciekawej i pouczajacej lekcji z zakresuekukacji ekonomicznej traktującej o historii pieniądza, jego nominałach i wartości oszczędzania przygotowanej i przeprowadzonej przez przedstawicielki banku PKO BP w Tarnobrzegu. Część uczniów biorących udział w szkolnych konkursach SKO może poszczycić się nagrodami: piórnikami, torbami, czapeczkami z logo SKO.

 

Ta szeroka działalność SKO w ZSiP w Baranowie Sandomierskim została dostrzeżona i już po raz trzeci otrzymaliśmy nagrodę III stopnia w wysokości 1000,00 zł. Uhonorowany został również nasz opiekun nagrodą Brązowej Odznaki dla opiekunów SKO. Pieniądze z nagrody zostanę przeznaczone na zakup nagród w konkursach SKO oraz pomocy do nauki języka angielskiego, które uatrakcyjnią lekcje.

Bardzo cieszymy się z naszego sukcesu, szczególnie że wygraliśmy już koleny raz!.

 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczniów w wieku od 6-13 lat do zapisania się do SKO u szkolnego opiekuna SKO p.Joanny Józwik, bo oszczędzać naprawdę warto!!!

 

2
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 11
  • 15
Komentarze