1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO Ujeździec Wielki

SKO Ujeździec Wielki

Witamy na blogu Zespołu Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim. Nasza szkoła znajduje się w województwie dolnośląskim na terenie gminy Trzebnica . Na blogu będziemy dzielić się naszymi działaniami, akcjami i konkursami. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i oddawania głosów.

Karnawałowe szaleństwo!!!!!!!!!

Tuż prze feriami - 13 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa.

9

Bierzemy udział w zawodach:)

W czwartek 6 lutego 2014roku wzięliśmy udział w "Trzebnickim Zimowym Cross Nordic Walking"- zawody dla szkół podstawowych i gimnazjalnych , o nagrodę Burmistrza Gminy Trzebnica. Zajęliśmy III miejsce w najmłodszej grupie wiekowej. Było super!!! Wróciliśmy do szkoły z pucharem, medalami i wspaniałymi ...

1

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

18 grudnia w naszej szkole, odbył się kiermasz, na którym można było nabyć kartki świąteczne, aniołki, bombki, choinki, świeczniki, stroiki i oczywiście szopki.

4

Chcemy innym pomagać....

Już kolejny raz wzięliśmy udział w AKCJI GÓRA GROSZA.

0

Ozdoby bożonarodzeniowe- szkolny konkurs klas I-III

W naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

0

Święta już tuż, tuż...

Wigilia klas I-III

2

Doczekaliśmy się !!!!!!!!!!

Witaj Święty Mikołaju !!!!!!!!!!!

4

Szkolny konkurs utworów Marii Konopnickiej

W październiku jak co roku uczymy się wierszy Marii Konopnickiej, która jest naszą patronką.

0

Jesteśmy członkami SKO!

Nasza przygoda z SKO rozpoczęła się w marcu 2013 roku. Na spotkanie z rodzicami uczniów klas I-III przyjechała Pani Katarzyna Machola-Sosnowska, która jest pracownikiem Banku PKO BP w Trzebnicy. Pani Kasia opowiedziała naszym rodzicom o korzyściach jakie daje uczestnictwo w SKO. W ten sposób zachęci ...

1

Nasza grupka członków SKO powoli się rozrasta!

W październiku w klasie I i II odbyły się lekcje ekonomii "Jak oszczędzać w SKO". Wielu uczniów po zajęciach i konsultacjach z rodzicami postanowiło, że rozpoczyna oszczędzanie. Lista uczniów należących do SKO znacznie się wydłużyła - jest nas już 31 osób.

0
1 2 następna ostatnia