24.03.2018

Międzyszkolny Quiz Językowy - eliminacje szkolne

W ramach realizacji programu "Aktywna Tablica" nasza szkoła nawiązała współpracę z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym we Wtórku, biorąc udział w Międzyszkolnym Quizie Językowym.

    W ramach realizacji programu "Aktywna Tablica" nasza szkoła nawiązała współpracę z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym we Wtórku, biorąc udział w Międzyszkolnym Quizie Językowym.

      21 marca odbyły się szkolne eliminacje do konkursu. Uczniowie klasy VI i VII zmierzyli się z 40 pytaniami z języka niemieckiego i angielskiego. Eliminacje odbyły się poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii komunikacyjnych oraz aplikacji Kahoot!. Etap szkolny wyłonił trzech zwycięsców - Piotra Czubę, Marcjannę Łojek oraz Mateusza Pacholczyka, którzy będą reprezentować naszą szkołę.

       Gratulujemy i życzymy powodzenia naszej drużynie w dalszej części konkursu.  

 

img

img

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 4
  • 5