1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO Topola Mała

SKO Topola Mała

Blog Szkoły Podstawowej im. ks. Teodora Korcza w Topoli Małej.

Spotkanie z gwiazdorem

Przed świętami dzieci z klas młodszych pojechały w odwiedziny do św. Mikołaja. Przed spotkaniem dzieci miały okazję poznać świąteczne zwyczaje.

10

Świąteczna wycieczka do domu dziecka

Przed świętami odbyła się akcja charytatywna dla Domu Dziecka. Cała szkoła i przedszkole zaangażowali się i razem uzbieraliśmy mnóstwo gier i innych prezentów, a klasa 8 pojechała do nich w odwiedziny.

3

"Jaki znak Twój?"

W poniedziałek 11 listopada w Gorzycach Wielkich uczniowie naszej szkoły wystąpili na uroczystości 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

7

Nagrody SKO

W Etapie Regionalnego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności 2018/2019 otrzymaliśmy nagrodę lll stopnia. Dostaliśmy również wyróżnienie za aktywne działanie w ramach "PROGRAMU SKO" oraz za najwyższy poziom rozpowszechniania SKO wśród uczniów szkoły.

2

Lekcje wychowania fizycznego

Sport to zdrowie! Nasi chłopcy chętnie uczestniczą w lekcji wychowania fizycznego, spójrzcie sami😎

7

Powrót do szkoły

Nasi uczniowie z uśmiechem wrócili do szkolnych ławek! Na zdjęciu widzimy klasy 5a i 6 razem z nauczycielami

4

Wycieczka

Klasy młodsze wyjechały na wycieczkę do fabryki bombek „Lotos" i zakładu mydła „Dromadery” do Koźmina Wlkp.

1

Wigilie klasowe

21.12.2018 uczniowie naszej szkoły świętowali wigilie.

2
1 2 3 następna ostatnia