21.03.2018

Kangur Matematyczny 2018

W czwartek 15 marca odbył się konkurs "Kangur Matematyczny". W naszej szkole już od dawna wśród uczniów cieszy się dużą popularnością.

          W czwartek 15 marca odbył się konkurs "Kangur Matematyczny". W naszej szkole już od dawna wśród uczniów cieszy się dużą popularnością. W tym roku wzięło w nim udział 28 uczniów klas III- VII.

    Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach i ma charakter jednorazowego testu. Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzymał zabawkę logiczną z drutu.

           Z niecierpliwością czekamy na wyniki i życzymy wszystkim dużo punktów.

 

img

img

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 5
  • 10