09.02.2018

Dzień Bezpiecznego Internetu

W naszej szkole już od dawna były realizowane różne przedsięwzięcia związane z Dniem Bezpiecznego Internetu....

      W naszej szkole już od dawna były realizowane różne przedsięwzięcia związane z Dniem Bezpiecznego Internetu, który w tym roku obchodziliśmy 6 lutego. Propagowaliśmy działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz nagłośniliśmy tematykę dotyczącą bezpieczeństwa w sieci.

     W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie tworzyli plakaty na lekcjach informatyki, zajęciach komputerowych oraz w domu, dzięki czemu powstały gazetki ścienne, które poruszają problematykę bezpieczeństwa w sieci. W celu poszerzenia swojej wiedzy uczniowie mieli okazję uczestniczyć w projekcjach filmów i bajek o tej tematyce.

     Miejmy nadzieję, że nasi uczniowie uwrażliwili się na zagrożenia, jakie mogą czekać w Internecie i wiedzą jak na nie reagować.

 

img

 

img

 

img

 

0
Dodaj Komentarz
  • 22
  • 28
  • 30