02.03.2018

Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej im. ks. Teodora Korcza w Topoli Małej

W czwartek 1 marca br. przedszkolacy, wraz ze swoimi rodzicami, mieli szansę zobaczyć naszą szkołę i wziąć udział w zajęciach. W każdej z sal czekały na nich różne atrakcje.

        W czwartek 1 marca br. przedszkolacy, wraz ze swoimi rodzicami, mieli szansę zobaczyć naszą szkołę i wziąć udział w zajęciach. W każdej z sal czekały na nich różne atrakcje m. in. gra na instrumentach, warsztaty plastyczne, prace manualne, eksponaty przedstawiające ciało człowieka i monitory interaktywne. Wspaniałym doświadczeniem dla dzieci było laboratorium małego odkrywcy, a w nim chemiczne jojo, ciecz nienewtonowska, odkrywanie obrazków ukrytych za pomocą różnych odczynników chemicznych czy galaktyka w słoiku.

    Wszystko to przygotowali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole była emocjonującym, pełnym cennych doświadczeń przeżyciem, a dzieci zobaczyły, że nauka może być świetną zabawą.

       

Zapraszamy za rok !

 

img

 

img

img

img

 

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 8
  • 9