01.10.2012

Spotkania z pracownikami banku

Na wrześniowym zebraniu z rodzicami gościliśmy Panią Dyrektor banku PKO BP w Otwocku. W swoim krótkim wystąpieniu przybliżyła rodzicom naszych uczniów nowe zasady oszczędzania w SKO. Przez cały miesiąc mieliśmy kontakt z doradcą finansowym, który pomagał wdrożyć nowy system oszczędzania w naszej szkole.

Dnia 11.09.2012 r. na pierwszym zebraniu z rodzicami zorganizowaliśmy spotkanie z dyrektorem działu obsługi klienta banku PKO BP w Otwocku. Pani Dyrektor opowiedziała o nowym sposobie oszczędzania w SKO,  a przede wszystkim  zapoznała rodziców  z różnymi możliwościami, jakie daje członkostwo w SKO.

Przez cały miesiąc umawialiśmy się z doradcą finansowym banku PKO BP w Otwocku. Dość często odwiedzała nas p. Monika - mama naszych uczennic. Cały czas czuwała nad tym, aby wdrożenie nowego systemu oszczędzania przebiegło sprawnie i prawidłowo. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za życzliwość i czas, który dla nas poświęciła . Wiemy, że możemy liczyć na jej pomoc.

2
Komentarze
 • Katarzyna
  Katarzyna
  83.18.xxx.xxx
  2012-10-04 14:03 | Temat: SKO dostęp

  Troszeczkę to potrwa. Oświadczenia wypełnione poprawnie są już oddane do banku. W najbliższym czasie powinny być już identyfikatory w postaci plastikowych kart i koperty zawierające hasło. Osoby , które złożyły oświadczenia przed wakacjami posiadają dostęp do swoich kont.

 • Agnieszka
  Agnieszka
  83.9.xxx.xxx
  2012-10-04 09:19 | Temat: SKO dostęp

  Od kiedy będzie dostęp do kont SKO? Właśnie na zebraniu byłu rozdawane ulotki, gdzie trzeba było wypełnić dane dziecka i opiekuna.Oddaliśmy to Pani Wychowawczyni...kiedy można sie spodziewać loginów i hasła.