12.04.2021

"Wiosna w obiektywie"

WYNIKI KONKURSU

Konkurs fotograficzny zorganizowano w Szkole Podstawowej im. Stanisława Krupki w Łączkach z okazji pierwszego dnia wiosny 2021 r. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów klas IV-VIII.

Cele konkursu obejmowały: kształtowanie i rozwijanie zainteresowań fotografią, uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii, wyrabianie poczucia estetyki, propagowanie walorów przyrodniczych zamieszkiwanego regionu, wprowadzenie uczniów w atmosferę zdrowej rywalizacji.

Tematem konkursu było wykonanie fotografii ukazującej piękno otaczającej ucznia okolicy w wiosennej aranżacji. Przedmiotem fotografii powinny być atrakcje krajobrazowe i przyrodnicze ukazujące przyrodę budzącą się do życia, oznaki wiosny w swoim najbliższym otoczeniu (miejscu zamieszkania). Każdy z autorów mógł dostarczyć 1 fotografię. Zdjęcie należało przesłać drogą elektroniczną oraz dołączyć oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęcia. Zdjęcie powinno być zatytułowane.

           

JURY: Janina Bałdyga, Karolina Drężek, Rafał Łachacz

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni ocenami cząstkowymi z plastyki za uczestnictwo w konkursie. Natomiast, trzy prace, które okazały się najlepsze, zostały wyróżnione. Autorzy tych prac otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

 

I miejsce        –  Dawid kl. IV, fotografia „Kotki w słońcu”

II miejsce       –  Sebastian kl. VI, fotografia „Kwitnąca bazia”

III miejsce      –  Maria kl. IV, fotografia „Skarby wiosny”

 

GRATULUJEMY!

 

Organizator konkursu:

Małgorzata Kaczmarczyk

 

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 12
  • 10