1 2 3 następna ostatnia

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test To ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
66
Blog SKO

SKO Łączki

SKO Łączki

Witamy w SKO Szkoły Podstawowej im. Stanisława Krupki w Łączkach. Zapraszamy do czytania naszego bloga i komentowania postów. Pozdrawiamy :)

Czym jest recyklomat?

Jesteśmy coraz bardziej świadomi, które śmieci powinny wylądować w którym pojemniku. Dzieje się to dzięki różnym kampaniom i materiałom edukacyjnym. Jest jednak sposób na minimalizowanie śmieci w domu –RECYKLOMAT- Zanieś tam swoją zużytą butelkę, a otrzymasz zapłatę.

0

Uwaga szkolny konkurs !!!!!

Adresowany do Uczniów Szkoły Podstawowej w Łączkach z okazji zbliżającego się dnia Międzynarodowego Dnia Ziemi obchodzonego dnia 22 kwietnia. Zapraszamy do udziału!!!!!!!!!!!!!!! :)

1

Ze słonecznej pogody korzystamy witaminę D3 wytwarzamy :)

Stare przysłowie powiada, że tylko w chorobie ceni się zdrowie. Światowy Dzień Zdrowia zapisany jest w kalendarzu 7 kwietnia. My o nim nie zapomnieliśmy :)

0

Święto nietypowe: Dzień leśnika i drzewiarza. Jak minął nasz dzień?

Leśnik to nie tylko praca, ale przede wszystkim służba. Aby móc pracować w lesie, trzeba czuć powołanie. W Służbie Leśnej pracują pracownicy Lasów Państwowych. To oni odpowiedzialni są za prowadzenie gospodarki leśnej, ochronę lasów. Do tej służby zalicza się Straż Leśną.

2

Dzień Marchewki. Słodkie ciasto dla niejadka.

Barwa pomarańczowa wynika z obfitości karotenów, głównie beta-karotenu, który jest silnie zabarwionym czerwono-pomarańczowym pigmentem występującym w niektórych roślinach i owocach. Organizm ludzki zamienia beta-karoten w witaminę A, a marchew jest jednym z najlepszych źródeł beta-karotenu. Witam ...

1

Witamy kolejnych SKO-wiczów!!!

Do społeczności naszej Szkolnej Kasy Oszczędności dołączyli nowi uczestnicy. Dziewczynki i chłopcy będą oszczędzać na swoim koncie i aktywnie uczestniczyć w SKO-wych przedsięwzięciach :)

0

Życzenia Świąteczne od Nas dla Was :)

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głosik na naszym sko-wym blogu. Wysyłamy serdeczne pozdrowienia oraz najlepsze życzenia.

7

Z uśmiechem na ustach świętujemy ;)

Szczęście lubi odwzajemniać uśmiech. Dlatego unika ponuraków. [Lesław Nowara]

0

Witamy w naszym gronie nowe sko-wiczki

Do społeczności naszej Szkolnej Kasy Oszczędności dołączyły nowe uczestniczki. Dziewczynki będą oszczędzać na swoim koncie i aktywnie uczestniczyć w SKO-wych przedsięwzięciach :)

4

PROJEKT EASTER GREETINGS🐣🐤🐥

Uczniowie klas IV-VllI wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym z języka angielskiego pt. EASTER GREETINGS 🐣🐤🐥. Projekt o charakterze ogólnopolskim polegał na wymianie kartek wielkanocnych z krótkimi życzeniami w języku angielskim. Celem projektu było zapoznanie uczniów z tradycjami i sy ...

0
1 2 3 następna ostatnia