1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

sko szczepanowo

sko szczepanowo

Onkomikołaje

Nasza szkoła wzięła udział w Mikołajkowej zbiórce dla dzieci z Kliniki Hematologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

0

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Tradycyjnie jak co roku rodzice wraz z pracownikami i uczniami zorganizowali kiermasz świątecznych ozdób, stroików, wyrobów cukierniczych. Można było je kupić w szkole a także 7 i 8 grudnia przed i po każdej Mszy świętej w salce parafialnej.

0

Akcja ,,zbiórki"

Ostatnio przeprowadziliśmy szereg zbiórek. Zbieraliśmy makulaturę, nakrętki i kasztany. Uczestniczyliśmy też w XIII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej ,,ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY".

0

Sprzątamy świat!

Dbamy o nasze środowisko i nie chcemy śmieci w lasach, parkach i wokół naszej szkoły, dlatego wzięliśmy udział w akcji "Sprzątanie świata". Przy okazji usłyszeliśmy od Pana Jacka Piskorskiego - naszego leśniczego, wiele ciekawostek przyrodniczych. To była fajna lekcja.

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! W tym roku nasza szkoła była lokalnym organizatorem akcji ,,IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia". Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie w akacji zdążyli zapomnieć tablic ...

0

Nowi członkowie SKO

Witamy nowych miłośników oszczędzania! W tym roku dołączyło do nas aż jedenaścioro dzieci.

0

SKO znów działa!

Po wakacjach SKO wznawia działalność. Serdecznie zapraszamy do wpłat pieniędzy w każdą środę . Wesołego oszczędzania!

0

Mistrz oszczędzania

Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu

0

Piknik rodzinny

1 czerwca w naszej szkole odbył się VIII PIKNIK RODZINNY

0

Kiermasz wielkanocny

Czyli coroczna tradycja w naszej szkole

0
1 2 3 następna ostatnia