08.05.2019

Warsztaty z NBP i wizyta w interaktywnym Centrum Pieniądza w Warszawie.

Nasi przedsiębiorcy zakwalifikowali się do II etapu konkursu Akademia Przedsiębiorczego Dzieciaka. Znaleźli się w gronie 6 najlepszych drużyn z Łodzi i wzięli udział w 2 dniowych warsztatach wyjazdowych w Spale.

 

Podczas wycieczki, która była nagrodą za wygrany konkurs na komiks " Moja pasja, moja przyszłość, mój własny biznes - zawód fotograf"  uczniowie odwiedzili Rezerwat Niebieskie Źródła i wzięli udział w zajęciach terenowych na terenie Spały.

img

 

Podczas warsztatów, mięli możliwość doskonalenia  umiejętności myślenia i działania przedsiębiorczego oraz poznawali zasady tworzenia prostego biznesplanu przedsięwzięcia szkolnego.

 

 

img

 

Wzięli też udział w "wypadzie" do Warszawy, gdzie odwiedzili interaktywne Centrum Pieniądza NBP i pospacerowali po stolicy.

img

 

Obecnie przystępujemy do III etapu konkurs. Trwają gorączkowe prace  nad opracowaniem  biznesplanu  przedsięwzięć szkolnego i przedstawienia go do oceny. Uczniowie wraz z opiekunem SKO,  pracują na odległość  korzystając z nowych technologii - mają własną grupę na Messengerze i pracują w chmurze.

 

Pracę musimy złożyć do 27 maja 2019r. i czekamy na prezentację przed jury z NBP i  publicznością .

Dziękujemy organizatorom konkursu - ŁCDNiKP oraz sponsorowi - NBP - za wspaniałą wycieczkę połączoną z praktyczną nauką przedsiębiorczości..

0
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 12
  • 15