1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź, czy znasz odpowiedź!
13
Blog SKO

SKO SP65 - SzOK

SKO SP65 - SzOK

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 65 im. Juliusza Słowackiego w Łodzi. Przeczytasz w nim o działalności SKO, jak również o wydarzeniach z życia szkoły. Odszyfrujesz tajemniczy skrót SzOK. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony, zachęcamy do komentowania i głosowania na nasz blog:)

Piknik nad Sokołówką.

Właściwe gospodarowanie pieniędzmi się opłaca.

1

Bal ósmoklasistów.

Pierwsze roczniki zapisane do SKO opuszczają mury naszej szkoły.

0

Szkolny Ośrodek Kariery

Nasz Szkolny Ośrodek Kariery, za swoją działalność na rzecz rozwijania postaw przedsiębiorczych dzieci, otrzymał II miejsce w Konkursie Regionalnym

0

Akademii Przedsiębiorczego Dzieciaka

Dnia 5 czerwca w ŁCDNiKP odbył się Finał Konkursu Akademia Przedsiębiorczego Dzieciaka „Moja pasja - moja przyszłość - mój własny biznes”.

0

Gry i zabawy sportowe.

Czwórbój Lekkoatletyczny

0

Nowi członkowie SKO na urodziny Lokatki

13 maja Lokatka świętowała swoje urodziny. Z tej okazji udało nam się pozyskać 4 nowych członków SKO.

0

Warsztaty z NBP i wizyta w interaktywnym Centrum Pieniądza w Warszawie.

Nasi przedsiębiorcy zakwalifikowali się do II etapu konkursu Akademia Przedsiębiorczego Dzieciaka. Znaleźli się w gronie 6 najlepszych drużyn z Łodzi i wzięli udział w 2 dniowych warsztatach wyjazdowych w Spale.

0

Konkurs na komiks "Moja pasja – moja przyszłość – mój własny biznes"

Konkurs ten jest I etapem programu edukacji ekonomicznej, prowadzonej przez ŁCDNiKP i NBP w Łodzi w ramach Akademii Przedsiębiorczego Dzieciaka.

0

Spotkanie z Żyrafką Lokatką.

Dnia 3 kwietnia naszą szkołę odwiedziła p. Sylwia Pałka - pracownica oddziału PKO BP wraz ze specjalnym gościem - Żyrafą Lokatką.

1

Problemy Ochrony Środowiska Łódź 2019

W dniu 15 marca uczennice klasy 7 b - Malwina Edyk i Juilia Frątczak wzięły udział w XXIX Seminarium Uczniowsko-Studenckim "Problemy Ochrony Środowiska Łódź 2019" na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.

0
1 2 3 następna ostatnia