02.12.2012

Grupa do zadań specjalnych

W naszej szkole działa GRUPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH,

która postanowiła zachęcić uczniów klas I-III do zrobienia czegoś dobrego dla chorych dzieci. Uczestnicy tej grupy najpierw przygotowali plakaty informacyjne, a następnie w poszczególnych klasach opowiedzieli  o szczegółach akcji, w której głównym celem jest podarowanie chorym dzieciom chociaż odrobiny radości poprzez wysłanie do nich  listów i kartek.  „Marzycielska Poczta” (taką nazwę nosi akcja) spotkała się wśród dzieci dużym zainteresowaniem i wraz z wychowawcami przygotowały wspaniałe kartki i listy. Do każdej z przesyłek została dołączona bransoletka przyjaźni, wykonana przez uczestników GRUPY DO ZADAŃ SPECJALNYCH.

Uczniowie naszej szkoły już wielokrotnie pokazali, że mają dobre serduszka i chętnie pomagają potrzebującym. Udział w tej akcji jest kolejnym tego potwierdzeniem.

Członkowie GDZS serdecznie dziękują dzieciom i wychowawcom, a podopiecznym „Marzycielskiej Poczty” życzą ogromnej ilości przesyłek,  by z ich pomocą łatwiej znosiły trudy choroby.

mp2.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 2
  • 4