1 2 następna ostatnia


SKO - SP14 Ruda Śląska

SKO - SP14 Ruda Śląska

eksperyment

Uczniowie wykonali eksperyment umożliwiający zrozumienie pojęcia drogi hamowania oraz uświadomienia im nieliniowego związku pomiędzy prędkością a drogą hamowania i podłożem.

8

Spotkanie ze strażakami

Uczniowie klas: IVa, IVb,Va , pojechali na wycieczkę po Rudzie Śl. Nie tylko poznali najstarszą historię naszego miasta, zabytki, sylwetki słynnych postaci związanych z Rudą Śląską, ale także wcielili się w role radnych i zorganizowali bardzo burzliwe obrady w Sali sesyjnej Urzędu Miejskiego. Poznal ...

0

Rozpoczynamy działalność !

Rozpoczynamy działalność blogową z zakresu SKO. Mamy wiele pomysłów do zrealizowania, nie marnujemy zatem czasu i zabieramy się do pracy.

0

Rozpoczęcie roku szkolnego.

Z dniem 3.09 powitaliśmy nowy rok szkolny.

1

Lekcja SKO - klasa 2

Dnia 21.09.2012 w klasie IIa odbyła się lekcja z udziałem przedstawiciela Banku PKO. Dzieci poznawały możliwości oszczędzania w SKO. Uczyły się jak wchodzić na swoje konta, jak sprawdzać stan swoich oszczędności. Podczas prezentacji uczniowie byli bardzo aktywni i zainteresowani możliwościami propon ...

0

Nietypowe Święto Flagi

11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. W naszej szkole postanowiliśmy uczcić to narodowe święto nieco inaczej. Na zajęciach i lekcjach wychowawczych poznawaliśmy pojęcia: państwo, społeczeństwo, obywatel, prawo. Odbywały się debaty „ Czy jesteśmy świadomymi obywatelami naszego państw ...

0

konkurs plastyczny - Lokatka

Konkurs plastyczny z Lokatką cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Prezentujemy kilka prac wykonanych przez Naszych uczniów.

0
1 2 następna ostatnia