27.02.2019

Udział Szkolnego Wolontariatu w 19. Akcji Polacy Rodakom

W dniu 15 grudnia 2018 r. w Urzędzie Miasta Łuków odbyło się niecodzienne spotkanie, podczas którego podsumowano tegoroczną akcję Polacy Rodakom.

W spotkaniu wzięli udział senator  Stanisław  Gogacz, koordynujący to przedsięwzięcie, konsul Krzysztof Rosiński z Konsulatu Generalnego RP w Brześciu, starosta Dariusz Szustek i inni przedstawiciele władz lokalnych oraz dzieci, młodzież i nauczyciele z powiatu łukowskiego. Naszą szkołę reprezentowały Zuzanna Filutowska i Dominika Jaroszkiewicz ze  Szkolnego  Wolontariatu  „Pomocna  dłoń”. Jak każdego roku, w akcję pomocy Rodakom na Wschodzie włączyła się większość uczniów naszej szkoły - członków SKO. Zebrane  dary i przygotowane paczki trafiły do polskich rodzin mieszkających na Ukrainie i na Białorusi.

img

img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 0
  • 6
Komentarze