07.04.2018

Mikołajki w naszej szkole

Od wielu lat 6 grudnia w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Na korytarzu i w klasach można było zobaczyć uczniów przebranych w mikołajkowe czapki. Każdy
z nas nie mógł się doczekać, co otrzyma w tym roku w prezencie. Uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w św. Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Święty Mikołaj, z powodu natłoku pracy, nie mógł w tym roku osobiście obdarowywać uczniów prezentami, dlatego zostawił je pod choinką szkolną i powierzył tę rolę uczniom z klasy siódmej, którzy okazali się wspaniałymi elfami i pomocnikami.

Był to naprawdę udany i niezapomniany dzień. Czekamy z niecierpliwością do następnego roku na ponowne przybycie św. Mikołaja do naszej szkoły.

img

img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 16
  • 5
Komentarze