16.01.2012

Dzień bez papierosa

8 grudnia 2011r. w naszej szkole odbyły się szkolne obchody Dnia bez papierosa.

W związku z tym uczniowie kl. V w tym również członkowie SKO pod kierunkiem p. E. Łukasik przygotowali część artystyczną pt. „Palenie powoduje raka i choroby serca”.

Przy tej okazji rozstrzygnięty został konkurs plastyczny o tematyce antynikotynowej pt. „Stop paleniu”, w którym uczestniczyli członkowie SKO. Do konkursu swoje prace zgłosiło kilkunastu uczniów, jury wyłoniło trzy najlepsze prace, i tak: I miejsce zajął uczeń kl. V – Wiktor Zając, II miejsce uczennica kl. III Gabriela Zając, a III miejsce uczennica kl. IV Marta Kazanecka. Uczniowie za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy laureatom i życzymy twórczych pomysłów w przyszłości. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie naszej szkoły rozumieją, że palenie papierosów jest szkodliwe i wyniszcza organizm.

 

PC080012.jpg

 

PC080036.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 13
  • 18