25.01.2014

BOŻONARODZENIOWY WITRAŻ – ROZSTRZYGNIĘTO GMINNY KONKURS ŚWIĄTECZNY

W dniu 12 grudnia 2013r. rozstrzygnięto XIV Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gręzówce , którego tematem był witraż świąteczny.

Komisja Konkursowa dokonała oceny 121 prac  uczniów biorących udział w konkursie. Jury nagrodziło w  kategorii: Przedszkola i kl. O ,  1 miejsce- zdobył Kacper Zając- opiekun p. Dorota Mościcka,   z klas I-III  , wyróżnienie  otrzymał Piotr Szczygielski  z kl. III- opiekun p. Elżbieta Soszka, z klas IV- VI  ,2  miejsce otrzymała Angelika Mościcka  z kl.  V -opiekun p. Elżbieta Soszka. Witraż Emilii Gajek z kl. V– opiekun p. Barbara Gajo zdobył wyróżnienie.    Dzieci zostały nagrodzone dyplomami i książkami, które wręczał Wójt Gminy Łuków p. Mariusz Osiak i Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gręzówce p. Alicja Śledź.  Uroczystość zakończyła się złożeniem świątecznych życzeń i dzieleniem się opłatkiem.

Następnego dnia odbył się apel, na którym Pani Dyrektor wręczyła słodki upominek i pogratulowała zwycięzcom  i ich opiekunom.

Oryginalne pomysły wykonanych witraży świadczą o tym, że świąteczna tematyka dzieciom jest niezwykle bliska.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 0
  • 6