07.07.2022

„Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

„Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” to hasło XII Ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla uczniów klas szkół podstawowych, organizowanego przez KRUS.

Jego celem było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja miała zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie, promowała poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, a także popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział łącznie 94 uczniów z 22 szkół. Prace plastyczne na konkurs wykonało 12 uczniów z naszej szkoły.
Do konkursu KRUS na etapie regionalnym naszej szkoły zostały wytypowane  prace następujących uczniów: Moniki Karwowskiej, Kai Kazaneckiej, Alana Marciniaka, Patrycji Szczygielskiej, Iwony Szczygielskiej i Joanny Toporowicz.

img

img

img

1
Dodaj Komentarz
 • 5
 • 23
 • 15
Komentarze
 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  176.109.xxx.xxx
  2022-07-07 15:16 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  😍😍UWAGA:):):) ZAPRASZAMY WAS DO UDZIAŁU W IV EDYCJI...😍🚣‍🏄‍🚵‍😍

  Ogólnopolskiego, wakacyjnego konkursu fotograficznego "Cztery pory roku - lato z SKO" - termin do 20.09.2022 r.