16.07.2017

Projekt

,,WAKACJE Z MATZOO"😊

 DROGI BLOGOWICZU!!!

Matematyka, Płacić, Cyfry, StudentJeśli chcesz w czasie letniego wypoczynku poćwiczyć liczenie to weź udziałw matematycznym projekcie "Wakacje z Matzoo".  Projekt "Wakacje z Matzoo" powstał z inicjatywy Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej. Projekt ma być dla uczniów przede wszystkim dobrą zabawą. Ma również urozmaicić i  pomóc w wyrobieniu nawyku systematycznej nauki. Przedsięwzięcie ma na celu wspomaganie rozwoju intelektualnego dzieci, upowszechnianie nauki przez zabawę.

 PRZEBIEG KONKURSU

1. Aby wziąć udział w projekcie należy zarejestrować się

(wybierając klasę od 1 do 6, do której uczęszczałeś w roku szkolnym 2016/2017).

2. Rejestracja jest możliwa do dnia 10 sierpnia 2017 roku włącznie.

3. Przez wakacje każdego dnia, publikowane będzie dla Ciebie do rozwiązania odpowiednie pod względem trudności zadanie matematyczne.

4. Godzina i miejsce rozwiązywania zadań są dowolne, ale  każde zadanie jest dostępne do rozwiązania tylko przez jeden dzień - od godziny 00:01 do godziny 23:59

5. Po wakacjach (tj. od dnia 1 września 2017 r.) każdy Uczestnik projektu, który rozwiąże prawidłowo co najmniej 20 zadań będzie mógł pobrać ze strony projektu dyplom w wersji elektronicznej (plik PDF), a każdy Uczestnik, który rozwiąże co najmniej 40 zadań - dyplom z wyróżnieniem.


 Informacja ze strony: https://matzoo.pl/wakacje/

 

29
Dodaj Komentarz
  • 19
  • 26
  • 23
Komentarze