1 2 3 następna ostatnia

Czy Test wiedzy SKO może być inspiracją do napisania wiersza?
Przeczytaj rymowankę i zgadnij, o której szkole mowa :-)
29
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Nasza SKO-wa Rodzinka powiększyła się...

💔💔💔Witamy💔💔💔

18

🏆 🏆 🏆Sukcesy naszych uczniów w Wierszowisku 🏆 🏆 🏆

We wtorek 10 maja w pawilonie artystycznym Polany Kultury w Orzyszu odbyły się miejsko-gminne eliminacje konkursu recytatorskiego WIERSZOWISKO. Reprezentanci ZS-P w Orzyszu odnieśli sukcesy w kategoriach wiekowych klas I-III i IV – VI.

16

Sukces Hani🏆 🏆 🏆

Dziękujemy za nagrodę od SOSW Koło🏆Matematyka, ekologia i SKO

38

Lokatka pyta...

Czy Test wiedzy SKO może być inspiracją do napisania wiersza? Przeczytaj rymowankę i zgadnij, o której szkole mowa :-)

37

Pierwszy raz na Olimpiadzie 🥰 Mistrzostwa Polski 🥰

Jesteśmy dumni z naszej SKO-wiczki Kornelii, która zdobyła 6. miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

38

🍏🍐🍎🍉🍐🍉Piramida żywienia...🍏🍐🍎🍉🍐🍉

🥦🫑🥬🌶🍆🍅I zasada zdrowego odżywiania🥦🫑🥬🌶🍆🍅

36
1 2 3 następna ostatnia