1 2 3 następna ostatnia

Ciekawostka Lokatki
Jak wyglądał ruch na ulicach 101 lat temu?
13
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

💰💰💰Oto NOWY do oszczędzania gotowy💰💰💰

Bo dla nas oszczędzanie to podstawa:-)💰💰💰

2

SKO ZSP Orzysz sponsorem książki ,,Pszczoły" 👍 👍 👍

Mały projekt edukacyjny w dziedzinie edukacji ekologicznej.

19

Projekt edukacyjny „Swego nie znacie, cudze chwalicie – Mazurski Park Krajobrazowy”

W maju tego roku 40 osób - dzieci i młodzieży naszej szkoły - uczestniczyło w wyjeździe edukacyjno-rekreacyjnym w ramach projektu „Swego nie znacie, cudze chwalicie – Mazurski Park Krajobrazowy”, którego celem było poznawanie niezwykłego bogactwa przyrodniczego naszego regionu. Wyjazd całkowicie był ...

22

💰💰💰Oto NOWA do oszczędzania gotowa💰💰💰

👏👏Brawo Pati z kl. IV a👏👏👏

63

🚸OdblaSKOwe bezpieczeństwo🚸

🚳⛔🔞Zapraszamy WAS KOCHANI do konkursu...🚳⛔🔞

26

Drodzy Blogowicze:):):)

🎄🎄🎄Serdecznie zapraszamy WAS do ogólnopolskiego konkursu...🎄🎄🎄

91
1 2 3 następna ostatnia