1 2 3 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
17
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

🌸🌸🌸Przedsiębiorcze pierwszaczki w akcji🌸🌸🌸

Wykonujemy wazoniki na Dzień Babci i Dziadka

4

🎁Prezentujemy kolejny skarb z naszej SKO-wej kolekcji🎁

Plakat Konkurs PKO Szkolne Kasy Oszczędności PKO-wystąp z lat 1969/70

16

😊😊😊To był dopiero BAL...😊😊😊

💃💃 💃 Fotorelacja z balu karnawałowego kl. I- II💃💃 💃

20

👍👍👍Serdecznie zapraszamy do ogólnopolskiego konkursu "Mój bank PKO BP"👍👍👍

Organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi m. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

34

Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Miasta

10.01.2019 r. Urząd Miejski w Orzyszu odwiedziły dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Orzyszu z grupy 0 A. Naszych małych mieszkańców przywitała Pani Wiceburmistrz Orzysza – Beata Jażdżewska i zaprosiła do zwiedzenia całego Urzędu.

43

Nasi SKO-wi Wolontariusze kwestują

💗 💗 💗I dlatego swego czasu nie marnują 💗 💗 💗Finał 27 WOŚP 2019💗 💗💗

52
1 2 3 następna ostatnia