1 2 3 następna ostatnia

Dane osobowe
- czyli jakie?
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Lokatka pyta...

👌Czy znasz ,,PEGI"?👌

16

👍I A I I C też programować chce;-)👍

👍Zajęcia z robotyki w kolejnych klasach.👍

62

Trzynasta...

👏Tabliczka Olka👏

68

My pieniążki oszczędzamy

I na przedstawienia wyjeżdżamy:):):)

79

Kto weekendowe zadanka rozwiązuje ...

😊Ten nagrody otrzymuje😊

188

W bibliotece dowiesz się, jak cyberprzemocy nie dać się!!!

Biblioteka szkolna włącza się w akcję ,,STOP CYBERPRZEMOCY".

74
1 2 3 następna ostatnia