1 2 3 4 47 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO SP Orzysz

SKO SP Orzysz

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie , ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

BRAWO👏

Nasi Harcerze

15

ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W ORZYSZU

Mistrzem Gminy w piłce nożnej halowej 2017⚽

9

My lubimy...

Łamigłówki:)

12

Ucz się z Hatetepesem

Poznaj nowe pojęcie - phishing.

8

Oszczędzamy, więc do kina wyjeżdżamy...

na film pt. ,,Był sobie pies".

35

Kolejne smakowite SKO...

czyli technika w kl. VI b - ,,zdrowo-sałatkowo":)))🌽

37

To takie zwyczajne święto...

Tłusty czwartek🍩

36
1 2 3 4 47 następna