1 2 3 następna ostatnia


SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

👍👍👍Przedsiębiorczość to nasze drugie imię 👍👍👍

Pozyskaliśmy maskotki, które przeznaczymy na cel charytatywny.

7

👍👍👍Przedsiębiorczość to nasze drugie imię 👍👍👍

Pozyskaliśmy maskotki, które przeznaczymy na cel charytatywny.

12

Opatrunek na ratunek - lubimy pomagać💗💗

Akcja charytatywna Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio

7
1 2 3 następna ostatnia