1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
9
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Bierzemy udział w akcji...

🎄 🎄 🎄 Paczuszka Dla Maluszka. Brawo MY🎄 🎄 🎄

0

🎁🎄⭐SKO w Orzyszu🎁🎄⭐

Sponsorem nagród przedszkolnego, kulinarnego, świątecznego konkursu ,,Moje najpyszniejsze ciasto"

13

Lekcja edukacyjna z opiekunem SKO🦒

Promocja oszczędzania🦒 w 4c 🦒

13

Gang Mocniaków - pakiet startowy dla SKO-wiczów z kl. 3c

Dzięki szybkiej rejestracji konta Nauczyciela - Opiekuna SKO, nasza placówka znalazła się wśród 7000 pierwszych zgłoszonych do Programu „Szkolne Przygody Gangu Mocniaków” i w związku z  tym otrzymała pakiet startowy z atrakcyjnymi materiałami dydaktycznymi, dzięki którym dzieci poszerzą i utrwalą w ...

16

🎄Lokatka i Hatetepes podpowiadają...🎄

Prezent nie tylko na Mikołajki. Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie🎄🎄

17

💰🦒💸Zapełnianie to...💰🦒💸

Oszczędzanie👏😊 Druga tabliczka Igi💰🦒💸

13

SKO w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pietrzykowicach

zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno - technicznym ,,Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z motywem SKO"🌲⛄

16

Aktyw SKO podsumowuje akcję ,,Naklejki z Biedronki"

👍👍👍Przedsiębiorczość to nasze drugie imię 👍👍👍

14
1 2 3 następna ostatnia