1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
0
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

W naszej szkole cały rok szkolny trwa zbiórka elektrośmieci. 💚✅♻️

Pozyskaliśmy kartonowy pojemnik na mniejsze sprzęty😄

9

Wkręcamy się w pomaganie. Zbieramy korki dla Małgosi 👍👍👍

Akcja całoroczna przynosi niesamowite efekty. Sami zobaczcie!

12

Pierwszy dzień wiosny to dzień, na który wszyscy wyczekiwali z utęsknieniem. 🥰

W klasach I-III nasi podopieczni świetnie się bawili, przygotowując plakaty przedstawiające Panią Wiosnę, wiosenne fotobudki czy układając hasło reklamowe zapraszające Wiosnę właśnie do nas - do Orzysza.😀

12

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, w tym dniu obchodzimy także Światowy Dzień Zespołu Downa.🙂 Data nawiązuje do obecności u osób z zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów.

11

Program Trzymaj Formę🙂 🥨 🧀 🥚 🍳 objęty patronatem SANEPiD-u.

Przygotowane plakaty zaprezentowane całej społeczności szkolnej. 🙂

11

🥰Programowanie to dla nas ważne zadanie🥰

Kolejne zajęcia za nami-SKO-wiczami🥰

17

Lotnicza Akademia Wojskowa ✈️🛬 🛩- przedsiębiorczość w praktyce

07.03.2023 młodzież z klas ósmych z ZS-P w Orzyszu już o 4.00 rano wyruszyła na wycieczkę do Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, by uczestniczyć w dniu otwartym Szkoły Orląt. Był to wyjazd zorganizowany przez ZSO w Orzyszu w ramach współpracy między szkołami 🙂.

10

🚒Pierwsza pomoc przedmedyczna - warsztaty ze strażakami🚒

Odkryj moc pierwszej pomocy z SKO PKO i orzyskimi strażakami🚒

11

Rajd z okazji Dnia Myśli Braterskiej

24 i 25 lutego 2023 r. w Drygałach, 2 WDH Leśne Bractwo działająca przy ZSP w Orzyszu, uczestniczyła w rajdzie harcerskim z okazji Dnia Myśli Braterskiej. 🙂

8
1 2 3 następna ostatnia