1 2 3 następna ostatnia

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
10
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Segreguj! Nie wyrzucaj!❗😊❗ElektroEko

Oszczędzanie przez zbieranie💰💴💴💰 Ogólnopolski program edukacyjny Moje miasto bez elektrośmieci📺

0

👏👏 👏Oszczędzamy...👏👏 👏

💧💦💧Wodę💧💦💧

2

Lenka i Dawid z nagrodami od SOSW Koło

Dziękujemy! Ogólnopolska Loteria SKO

9

SKO-wicze przygotowują plakaty

Światowy Dzień Oszczędzania zbliża się wielkimi krokami!

9

DEN z gościem specjalnym🌸🌸🌸

Dyrektor Banku PKO BP SA w Orzyszu💐

17

Wieczór inspiracji z SKO PKO Banku Polskiego🦒🦒🦒

22 października 2021 r. Opiekunki SKO uczestniczyły online w Wieczorze inspiracji z SKO PKO Banku Polskiego🦒 Miło było usłyszeć p. Małgorzatę Kocoń - Dyrektor Biura Młodego Klienta PKO Banku Polskiego oraz Prezesa Zarządu Banku p. Jana Emeryka Rościszewskiego. Wysłuchałyśmy również p. Miłosza Br ...

19
1 2 3 następna ostatnia