1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę :)
23
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

🚳⛔🔞 ODBLASKOWE BEZPIECZEŃSTWO🚳⛔🔞

🚸 SKO-we odblaski klasy II c🚸

24

Nasza ,,dyplomowa" ścianka wzbogaciła się o kolejny cenny dyplom

Wizyta dyrektorek Banku PKO BP z Pisza i Orzysza

34

🦒🦒Ogólnopolski konkurs SKO! Wyniki losowania II rundy!🦒🦒

👏👏👏 Wielkie brawa dla Alana z kl. IV b i Arka z kl. II b👏👏👏

51

⛄❄🌟🎄⛄❄🌟OZDOBY BOŻONARODZENIOWE⛄❄🌟🎄⛄❄🌟

⛄⛄⛄⛄⛄⛄Zapraszamy do konkursu...⛄⛄⛄⛄⛄⛄

43

KOCHANI:):):)

🌟🌟🌟🎄🎄🎄 Zapraszamy WAS do świątecznego konkursu🎄🎄🎄 🌟🌟🌟

41

Śniadanie Daje Moc w ZSP Orzysz

z harcerzami z 2. WDH Leśne Bractwo

38

Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2019 - zakończona 👍 👍 👍

Realizowany projekt „To coś więcej niż hobby, to pasja!”, dofinansowany przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia z siedzibą w Warszawie, od razu zbliżył do siebie młodzież z obu krajów: Polski i Rosji. Najpierw młodzież z Gusiewa gościła w Orzyszu, aby później uczniowie z Orzysza wyje ...

34

Drodzy Blogowicze:)

🦒🦒🦒 🦒🦒🦒 Poznajcie 6 LOKATKOWYCH zasad zachowania ostrożności na przejściu dla pieszych🦒🦒🦒 🦒🦒🦒

62
1 2 3 następna ostatnia