1 2 3 następna ostatnia

Dlaczego kierowcy na całym świecie przesiadają się na rowery?
Poznaj założenia Światowego Dnia Bez Samochodu
Blog SKO

SKO SP Orzysz

SKO SP Orzysz

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie , ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Promujemy...

Szkolne Blogi👍👍👍

15

Wrześniowa...

lekcja oszczędzania na piątkę😊😊😊

4

Kto w weekendy BLOGUJE...

😃Ten nagrody otrzymuje😃

29

Ekolekcja

🌳W kl. IV d🌳

14

Co tu mówić, co tu kryć?

👯Nie da się bez tańca żyć👯

19

💰Dla oszczędzającego to nic trudnego💰

Magiczna tabliczka Mateusza:-)

20

20 wrzesień...

👬Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka👭

39
1 2 3 następna ostatnia