1 2 3 następna ostatnia


SKO SP Orzysz

SKO SP Orzysz

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie , ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Serdecznie zapraszamy wszyskich blogowiczów...

Na konkurs plastyczny „FILMOWO NA BANK” – kinematografia i bankowość oczami dziecka😊

25

Czy wiesz...

Kim jest ŻYRAFKA LOKATKA???

21

Konkurs Jak Twoje dziecko spędza wakacje???

KONKURS: DZIECKO LIPCA - wygraj bajeczny zestaw!Tym razem wyjątkowo zostaną nagrodzone dwie osoby. Wreszcie się rozpoczęły - WAKACJE. Szczególnie dzieci czekały na nie z utęsknieniem. Z pewnością radośnie wykorzystają wolne dni i niejeden ciekawy pomysł zrealizują. Jakie wakacyjne zabawy lubią Twoj ...

35

W WaKaCje KREATYWNIE ...

Z ŻYRAFKĄ LOKATKĄ👌

74

„Walka Czołgów"...

Impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było!!!

39

Jak wyjaśniać dzieciom

Kwestie finansowe, których nawet dorośli nie rozumieją?💰

33

Projekt

,,WAKACJE Z MATZOO"😊

25
1 2 3 następna ostatnia