1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
3
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

🎁Prezentujemy kolejne skarby z naszej SKO-wej kolekcji🎁 nr 20

Jojo SKO PKO pozyskane przez barterek z SP Wilkowo;-)

23

🎁Prezentujemy kolejne skarby z naszej SKO-wej kolekcji🎁 nr 18

Nasze nowości - przypinki SKO moją kasą, odznaczenia 30 lat PKO

25

🎁Prezentujemy kolejne skarby z naszej SKO-wej kolekcji🎁 nr 17

Etui na telefon, smycz, breloczek...zdobyte przez barterek z SP WILKOWO;-)

16
1 2 3 następna ostatnia