1 2 3 następna ostatnia

Co zabrać ze sobą na wycieczkę do lasu?
Aby miło spędzić wakacyjny czas nie trzeba daleko wyjeżdżać. Często ciekawe atrakcje znajdują się w okolicy naszego miejsca zamieszkania.
5
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

😍😍UWAGA:):):) ZAPRASZAMY WAS DO UDZIAŁU W TRZECIEJ EDYCJI...😍🚣‍🏄‍🚵‍😍

Ogólnopolskiego, wakacyjnego konkursu fotograficznego "Cztery pory roku - lato z SKO"

37

Współpracujemy z LGD Mazurskie Morze

Uczniowie klas Ic i IIc z ZS-P w Orzyszu 22.06.2021 odpowiedzieli na zaproszenie LGD Mazurskie Morze i Orzyskiego Stowarzyszenia Terapeutów i Animatorów Kultury i wzięli udział w zajęciach edukacyjnych poświęconych tematyce ochrony środowiska.

7

Współpracujemy z Polaną Kultury w Orzyszu

Podziękowania dla pracowników Polany Kultury w Orzyszu👏👏👏

9

Witaminkowe Urodzinki

„Witaminkowe Urodzinki” to nowy zwyczaj, który pojawił się w naszym orzyskim przedszkolu. Przedszkolaki w dniu swoich urodzin zamiast słodyczy przynoszą owoce.

7

SKO-wy kiermasz słodkości Stawiamy Natana na nogi🦒🦒🦒

🦒1615 zł dla naszego dzielnego wojownika🦒

11

„Primus Inter Pares - pierwszy wśród równych sobie”

Tradycją lat ubiegłych, 24.06. 2021 r. w Bibliotece Polany Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z naszej gminy- PRIMUS INTER PARES- pierwszy wśród równych sobie.

7
1 2 3 następna ostatnia