22.03.2023

🚒Pierwsza pomoc przedmedyczna - warsztaty ze strażakami🚒

Odkryj moc pierwszej pomocy z SKO PKO i orzyskimi strażakami🚒

🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒

   3 marca 2023 r. uczniów klas I-III odwiedzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzyszu 👩‍🚒 👨‍🚒: Pani Renata Dublińska, Pani Magdalena Dublińska, Pan Paweł Gudanowski i Pan Michał Dubliński, udzielając instrukcji w ramach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i prezentując wyposażenie wozu strażackiego, wykorzystywanego bardzo często przez służy ratownicze. 🚒 
      Spotkanie z ochotnikami OSP w Orzyszu okazało sie bardzo wartościowe i potrzebne. Wielokrotnie słyszymy, że dzieci, dzwoniąc na numer alarmowy 112, ratują czyjeś życie. Nasi uczniowie już też są do tego przygotowani. Oby nie musieli jednak tego robić. 
Dziękujemy naszym gościom 🤝. Dziękujemy również Panu Mariuszowi Semenowiczowi - prezesowi OSP w Orzyszu za pomoc w zorganizowaniu spotkania 🤝.

 

img

Dzięki szybkim działaniom można uratować czyjeś zdrowie lub nawet życie. Uczniowie klas I-III dzięki Bankowi PKO BP otrzmali książeczki ,,Odkryj moc pierwszej pomocy"🙂, dzięki którym mogą sobie przypominać, jak udzielać pierwszej pomocy i jak postępować w przypadku zagrożenia czyjegoś zdrowia. 
Książeczki trafiły do naszych uczniów w ramach zajęć z pierwszej pomocy i wręczyli je ratownicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzyszu. 
Dziękujemy Bankowi PKO BP za tak przydatne prezenty. 👍

Dyrekcja Zespołu

http://zsp.orzysz.pl/aktualnosci/uczymy-sie-udzielac-pierwszej-pomocy-_404

🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒

 img

🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒🚒

imgimgimgimg

18
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 17
  • 11
Komentarze