01.05.2013

NARODOWE ŚWIĘTO BIEGANIA 2013

21 kwietnia 2013 r. to Narodowe Święto Biegania. W tym dniu rozpoczęliśmy wiosenny sezon biegowy. Reprezentacje klas IV i V naszej szkoły wystartowały w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na Stadionie w Piszu. Zespół klasy czwartej ukończył bieg na  czwartej pozycji , natomiast zespół klasy piątej stanął na podium kończąc bieg na drugim miejscu. Zespoły wystartowały w następujących składach: Zespół klasy czwartej ukończył bieg na  czwartej pozycji, natomiast zespół klasy piątej stanął na podium kończąc bieg na drugim miejscu. Zespoły wystartowały w następujących składach: - klasa IV - Lena Zielińska, Marcela Kulesza, Weronika Englender, Weronika Wołoszyn, Natalia Gajewska, Maciej Duda, Kacper  Statkiewicz, Rafał Bukowski, Jakub Urbański, Andrzej Sparzak, Miłosz Sztachański - klasa V - Katarzyna Ferenc, Julia Opacka, Julia Hukaluk, Natalia Steć, Adriana Jakubczyk, Gabriela Grudzińska, Łukasz Kosakowski, Piotr Krajewski, Gabriel Zajkowski, Dani