16.09.2021

NAGRODA II miejsce i 15 000 zł od Banku PKO BP dla ZS-P w Orzyszu w Etapie Krajowym Konkursu dla Szkół i Nauczycieli 2020/2021

Program SKO został objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Szkolne Kasy Oszczędności to największy i najstarszy w Polsce program edukacji finansowej. Od pokoleń zachęca najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów

linia

Bardzo cieszymy się, że Komisja Konkursowa na etapie krajowym Konkursu dla SKO doceniła nasze  działania i przyznała ZS-P w Orzyszu II miejsce i nagrodę w wysokości 15 000 zł, a opiekunkom  SKO: Alicji Daszkiewicz i Sylwii Wrzosek złote odznaki w dowód uznania za ponadprzeciętne działania w zakresie edukacji ekonomicznej oraz upowszechnianie praktycznych aspektów oszczędzania wśród uczniów  oraz nauczanie przedsiębiorczości na miarę XXI wieku.

Dziękujemy wszystkim SKO - wiczom za włożoną pracę, bo to dzięki Waszemu zaangażowaniu odnieśliśmy ten sukces.

Dziękujemy również Organowi Prowadzącemu Naszej Gminy, Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom, Mieszkańcom Orzysza, którzy wspierają SKO.

Szczególne podziękowania składamy naszemu BANKOWI PKO w Orzyszu pod kierownictwem Pani Anny Demiańczuk za ogromne wsparcie i wielkie serce dla wszystkich naszych pomysłów i akcji.

Nagroda jest dla nas źródłem satysfakcji oraz motywacją do kolejnych działań.

Opiekunowie SKO

Alicja Daszkiewicz i Sylwia Wrzosek

img

 

linia

 

 

img

Znalezione obrazy dla zapytania DZIEKUJEMYimg

65
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 19
  • 10
Komentarze