01.11.2013

KONKURS PLASTYCZNY „SKRZYDLACI MIESZKAŃCY NASZEGO MIASTA” rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Skrzydlaci mieszkańcy naszego miasta” został ogłoszony w ramach realizacji zadania „Ogród szkolny domem ptaków” w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i szkoła podstawowa. Do 16 września 2013 r. zostały złożone 52 prace – 17 kategoria przedszkole, 35 – kategoria szkoła podstawowa. W kategorii „przedszkole” przyznano trzy kolejne miejsca i trzy wyróżnienia: I miejsce – Weronika Szajdek lat 5, II miejsce – Kamil Kominek lat 6, III miejsce Berenika Wysocka lat 3. Wyróżnienia – Wiktoria Jarosz lat 6, Marcin Rafa lat 6, Grzegorz Marcinkiewicz lat 6 i Aleksandra Wawiernia lat 6. W kategorii „szkoła podstawowa” komisja oceniła prace na poziomie klas I, II i III przyznając równorzędne I miejsca – Szymonowi Dublińskiemu – Ib, Amelii Plaga – IIa, Bartłomiejowi Słapińskiemu - IIIa. Wyróżniono również prace: Huberta Borzymowskiego – Ib, Nikoliny Romanowskiej – IIa, Mai Chludzińskiej – IIIb i Wiktorii Czuba - VIa. Komisja w składzie: Dorota Paluch, Ewa Kraszewska, R

3
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 3
  • 13
Komentarze