29.05.2018

👏GIMNAZJALIŚCI Z ORZYSZA NA PODIUM WOJEWÓDZKIEGO FINAŁU BRD 2018👏

 http://najlepszegify.blox.pl/resource/18_20150412002456.gif

18 maja bieżącego roku drużyna gimnazjalistów z ZS-P w Orzyszu w składzie: Maria Berger, Jan Smakosz, Paweł Pszczółkowski zajęła 3. miejsce w Wojewódzkim Finale Warmińsko – Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Reprezentanci oddziałów gimnazjalnych od lat prezentują wysoki poziom wiedzy i umiejętności, wygrywając zawody powiatowe. Dopiero jednak w tym roku udało się im stanąć na podium zawodów wojewódzkich. Nie wszyscy wiedzą, że turniej wymaga szczegółowej znajomości przepisów ruchu drogowego, mistrzowskiej jazdy na rowerze, jak również umiejętności udzielenia pierwszej pomocy w pozorowanym zdarzeniu drogowym. W każdej z tych dziedzin trzeba być bardzo dobrym, aby myśleć o czołówce w województwie.

Gratulujemy serdecznie Marysi, Jaśkowi i Pawłowi tym bardziej, że zawody odbyły się w odległym o kilkaset kilometrów Elblągu.

Justyna Brożek

gify linie

gify linie

gify linie

gify linie

 

 emotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepszeemotikony na gg najlepsze

47
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 10
  • 18
Komentarze