28.05.2018

🚲Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – 2018🚲

rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021rower-ruchomy-obrazek-0021

17.05.2017 r. w Elblągu odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Adam Zwierzyński uczeń kl. VII a, Bartłomiej Słapiński uczeń kl. VII a, Karolina Kurko uczennica kl. VI b, Zuzanna Jarosz uczennica kl. VII b.

Finał składał się z następujących konkurencji: test z zakresu zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych i sytuacji w ruchu drogowym, test – skrzyżowania,  jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego, jazda sprawnościowa rowerem po torze przeszkód, zadanie praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na 19 startujących drużyn nasza zajęła 6 miejsce. Na 76 osób startujących w klasyfikacji indywidualnej w konkurencji test – skrzyżowania Zuzanna Jarosz zajęła 1 miejsce, a w konkurencji jazda rowerem po sprawnościowym torze przeszkód I miejsce zajął Adam Zwierzyński.

Serdecznie gratulujemy ww. uczniom i życzymy dalszych sukcesów.