31.01.2019

🌻🌻🌻Czar minionych lat, czyli święto naszych Babć i Dziadków🌻🌻🌻

 kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0137

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. 

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Każdego dnia w roku babcie i dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 18 stycznia 2019 r. w Przedszkolu Niezapominajka przy ulicy Osiedle Robotnicze 11. Zaproszeni goście, licznie przybyli w przedszkolne mury, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. W pięknie udekorowanej sali dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne.  Były więc występy wokalne, taneczne i recytatorskie. Mali artyści z przejęciem przedstawili swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Na koniec uroczystości odbyła się licytacja wcześniej uszytych przez dzieci szmacianych laleczek UNICEF. Rodzice, babcie i dziadkowie nie zawiedli. Pokazali, jakie wielkie mają serca chęci pomocy potrzebującym.

Jak jedna z sentencji głosi:

 „Serce  jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiarowuje” (Gustaw Flaubert).

Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom  za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

 

 Wychowawczynie grup: A. Narucka, D. Dudko, P, Jach, A. Kulińska, E. Szaro, J. Grużewska, K. Marczak, K. Rozwadowska 

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0133kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0133kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0133kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0133

13
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 18
  • 13
Komentarze