03.10.2017

WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE

VIII FINAŁ SZKOLNEJ AKCJI „WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE!!!”

 

Zebraliśmy 396 kg nakrętek!!!

 

     Od ośmiu lat na przełomie września i października dokonujemy podsumowania trwającej cały rok akcji. W tegorocznym finale zebraliśmy aż 396 kg nakrętek!!!

 

     Wszystkie zebrane przez nas nakrętki trafiły do Hospicjum imienia Małego Księcia w Lublinie. Za pieniądze ze sprzedaży nakrętek podopieczni placówki dostaną urodzinowe prezenty lub pojadą na wymarzone wycieczki.

     Zbiórka nakrętek to pomysł sprawdzony. Wyrabia systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A co najważniejsze daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego. Warto przyłączyć się do akcji, bo w ten sposób można pomóc chorym dzieciom i sprawić im odrobinę radości. Dlatego od ponad ośmiu lat jesteśmy nakręceni na pomaganie.

     Podsumowując VIII zbiórkę nakrętek serdecznie dziękuję za całoroczną pomoc paniom woźnym oraz uczniom z klasy IIIa gimnazjum, którzy zważyli zebrane nakrętki, przygotowali je do transportu i pomogli przy załadunku.

     Serdecznie dziękuję również Panu Sylwestrowi Adamkowi z OSP Mętów, który zapewnił nam transport i dzięki Jego uprzejmości nakrętki trafiły do głównego magazynu zbiórki nakrętek. Bardzo przydatni okazali się także „młodzi” strażacy -  Dominik Gawron, Michał Adamek i Paweł Cioczek, którzy dzielnie wspierali nas swoją pomocą.

     Wielkie dzięki wszystkim „pozytywnie zakręconym” zbierającym nakrętki - wydawałoby się nikomu niepotrzebne ;)

  imgimgimgimgimgimgimg

4
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 4
  • 11
Komentarze