1 2 3 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
8
Blog SKO

SKO - SP Mętów

SKO - SP Mętów

Witam na blogu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mętowie. Nasza szkoła jest nawiększą z czterech szkół w gminie Głusk, która leży na terenie województwa lubelskiego. Na naszym blogu dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o działalności SKO np.: o podejmowanych przez nas inicjatywach, akcjach, konkursach i różnego rodzaju przedsięwzięciach. Gorąco zachęcam do kibicowania nam poprzez głosowanie na nasz blog, ocenianie i komentowanie ;)

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym!!!

Z okazji 100-lecia istnienia banku PKO BP Szkolna Kasa Oszczędności działająca przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Michowicach oraz Bank PKO BP O/ 1 w Skierniewicach zaprasza Was do udziału w konkursie plastycznym.

27

Witaj Nowy Roczku!!!

Przeczytaj noworoczne przysłowia i inne ciekawostki związane z rokiem 2019 :)

17

MIKOŁAJKOWA LOTERIA FANTOWA

Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mętowie było organizatorem charytatywnej „Mikołajkowej loterii fantowej”.

10

Coraz bliżej święta :)

7 grudnia 2018r. grupa dzieci uczęszczających do Świetlicy Środowiskowej, działającej w naszej szkole w ramach projektu „Rozwój Placówek Wsparcia Dziennego na Terenie Gminy Głusk”, wraz z wychowawczyniami Panią Dorotą Kasprzak i Katarzyną Zielonką oraz szkolnym koordynatorem projektu Panią Agatą Rek ...

7
1 2 3 następna ostatnia