1 2 3 następna ostatnia

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SKO - SP Mętów

SKO - SP Mętów

Witam na blogu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mętowie. Nasza szkoła jest nawiększą z czterech szkół w gminie Głusk, która leży na terenie województwa lubelskiego. Na naszym blogu dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o działalności SKO np.: o podejmowanych przez nas inicjatywach, akcjach, konkursach i różnego rodzaju przedsięwzięciach. Gorąco zachęcam do kibicowania nam poprzez głosowanie na nasz blog, ocenianie i komentowanie ;)

DZIEŃ BEZ PLECAKA

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, za zgodą Pani Dyrektor, włącza się w akcję DZIEŃ BEZ PLECAKA!!

10

UWAGA KONKURS!

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Technicznym pod hasłem: „Wiosenne kwiatki dla żyrafy Lokatki”

0

UKRAINO! JESTEŚMY Z WAMI!

ZBIÓRKA DARÓW DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY!

2

BĄDŹ EKO!!!

„BĄDŹ EKO - ZBIERAJ BATERIE Z KLASĄ”

1
1 2 3 następna ostatnia