27.09.2017

KONKURSY NA SZKOLNYCH BLOGACH

Wszystkich członków Szkolnej Kasy Oszczędności oraz uczniów, którzy nie ukończyli jeszcze 13 roku życia zachęcam do udziału w konkursach „Pytanie na Szkolnych Blogach”.

 


Wejdź na blog SKO i weź udział w konkursie!!!

 

Na blogu SKO regularnie publikowane jest pytanie z zakresu podstaw przedsiębiorczości i ekonomii. Poziom trudności pytania jest adekwatny do możliwości adresatów konkursu.

Celem konkursu jest skłonienie dzieci do aktywnego zgłębiania wiedzy i odkrywania kolejnych tajników świata finansów.

Formuła konkursu jest bardzo prosta. Trzeba jak najszybciej udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie organizatora zawarte we wpisie na blogu. 

Odpowiedź wraz z danymi (imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek) trzeba wysłać na adres: sko@pkobp.pl do 24 godzin od momentu publikacji pytania konkursowego na platformie SzkolneBlogi.pl.

Pięć osób, które jako pierwsze udzielą poprawnych odpowiedzi na pytanie zadane na platformie Szkolne Blogi, otrzyma drobne upominki rzeczowe z logotypem SKO. Wyniki rywalizacji ogłaszane są w serwisie Szkolne Blogi, w terminie do 4 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu.

 

  Gdybyście mieli jakieś wątpliwości dotyczące zasad udziału w konkursie to proszę śmiało pytać :) Udzielę Wam pomocy i postaram się wszystko jak najlepiej wyjaśnić.

Opiekun SKO: Agata Rekiel

 

 

img

6
Dodaj Komentarz
  • 19
  • 21
  • 17
Komentarze