05.11.2019

I Spotkanie z przedstawicielami bankowymi SKO

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się spotkanie z Dyrektorem Banku PKO BP O/Kartuzy panem Romualdem Zwara oraz Opiekunem Bankowym SKO panem Krystianem Gmurka.

    W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się z Dyrektorem Banku PKO BP O/Kartuzy, panem Romaldem Zwarą oraz Opiekunem Bankowym SKO, panem Krystianem Gmurka. Specjaliści bankowi opowiedzieli nam o zasadach funkcjonowania, i o korzyściach, wynikających z oszczędzania w ramach Szkonej Kasy Oszczędności. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i zadawali pytania przedstawicielom oraz opowiadali o własnych przygodach z oszczędzaniem. Dyrektor banku udzielał wychowankom również indywidualnych konsultacji. Spotkanie to przebiegało w bardzo miłej, sympatycznej i wesołej atmosferze.

img img  imgimg img

10
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 7
  • 5
Komentarze