20.05.2012

ZAPRASZAMY DO KONKURSU - SESJI ZDJĘCIOWEJ

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH do wzięcia udziału w sesji fotograficznej, organizowanej przez SKO, podczas której będziemy starać się odtworzyć obraz Jana Matejki pt. „Konstytucja 3 Maja”. Wykonana przez nas fotografia, weźmie udział w konkursie ogłoszonym przez Bank PKO BP S.A. Na potrzeby zdjęcia prosimy wszystkich chętnych o przebranie się w strój z epoki oświecenia. Dla najciekawszych strojów przewidziane są nagrody.

ZAPRASZAMY

WSZYSTKICH CHĘTNYCH do wzięcia udziału w sesji fotograficznej, organizowanej przez SKO, podczas której będziemy starać się  odtworzyć obraz Jana Matejki pt. „Konstytucja 3 Maja”. Wykonana przez nas fotografia, weźmie udział w konkursie ogłoszonym przez Bank PKO BP S.A.

Na potrzeby zdjęcia prosimy wszystkich chętnych o przebranie się w strój z epoki oświecenia tj. XVIII wiek. Przykładowe stroje można wypatrzeć na dołączonym plakacie.

 

Na obrazie Jana Matejki widnieją między innymi:

Stanisław Małachowski – Marszałek Sejmu Wielkiego; Tadeusz Kościuszko -  Polski bohater Narodowy; Hugo Kołłątaj – ksiądz; Adam Kazimierz Czartoryski – polityk, pisarz, generał; Stanisław Staszic – uczony, filozof, przyrodnik; Stanisław August Poniatowski – ostatni władca Rzeczpospolitej Obojga Narodów

książę Józef Poniatowski – generał,

oraz inne historyczne postacie, Chłopi, wojsko, Damy, dziecko, koń.

konstytucja3maja.jpg

 

W sesji zdjęciowej plakatu, który tu widzicie wzięło udział 31 osób. Byli nimi Szymon Majewski oraz klienci oraz pracownicy Banku PKO BP SA. Czyż efekt ich pracy nie jest wspaniały??

 

Zachęcamy do licznego udziału. Liczymy na Waszą duża pomysłowość związaną ze strojami, perukami i gadżetami. Możecie zabrać, że sobą flagi, transparenty.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy w piątek 25 maja o godzinie 15.20 na hol dolny w starym budynku szkoły.

Dla najciekawszych strojów przewidziane są nagrody.

 


 

Więcej informacji udzielają Panie:

Ewa Baranowska

Ewa Nowak

Agnieszka Pikuła

1
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 9
  • 12
Komentarze