1 2 3 następna ostatnia

Jakie dane zostawiamy w internecie logując się do sieci?
W internecie nikt nie jest anonimowy. Za każdym razem kiedy, korzystamy z sieci tworzymy swój cyfrowy ślad.
12
Blog SKO

SKO SP Kębłowo

SKO SP Kębłowo

Dbamy o zdrowie. Wiosenne soki, koktajle, kanapki…

W zdrowym ciele, zdrowy duch… Jak ważne jest zdrowe odżywianie wie każdy uczeń naszej szkoły. Podczas zajęć przygotowywaliśmy pyszne soki, kanapki, gofry.

1

Zbiórka Mydełek dla Afryki

W kwietniu 2021r. pomogliśmy w organizacji akcji charytatywnej Mydełka dla Afryki. Prowadziliśmy zbiórkę mydełek dla Afryki dla siostry Idy, która pracuje na Misji w Koudandeng w Kamerunie. Misja ta jest prowadzona przez Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus. Siostry prowadzą tam szkołę i dożywiają ...

0

Walentynkowy Kiermasz SKO

W dniu 12 lutego zorganizowaliśmy w szkole, ku radości dzieci, Walentynowy Kiermasz. Na kiermaszu można było zakupić coś słodkiego, fajny brelok, maskotkę, kubeczek, balonik i wiele innych „serduszkowych” gadżetów.

0

Pamiętamy o podopiecznych Domu Opieki pw. Św. Alberta

Nauczyciele wspomagający, członkowie SKO oraz dzieci z grupy 5-latków, przygotowały wspaniałą niespodziankę dla podopiecznych Domu Opieki pw. Św. Alberta. Zajączek o nich nie zapomniał.

0

1. Udział uczniów w Teście wiedzy SKO

W kwietniu 2021r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Teście wiedzy SKO. Test ten rozwiązywali on-line. Młodsi uczniowie klas I-III rozwiązywali test podczas lekcji informatyki. W ramach utrwalenia wiadomości mogli korzystać z sylabusa dostępnego na stronie https://www.pkobp.pl/media_files/76b832 ...

0

Przedstawienie "SKO - to jest to !!!"

Członkowie kółka teatralnego klasy 2 c wystawiając inscenizację pt: "SKO - to jest to!" zachęcili wszystkich do oszczędzania w SKO i zakładania kont internetowych. Przedstawienie składało się z trzech części przeplatanych piosenkami "Nowa kaska procentowa - wyjątkowa" i " SKO to jest to", śpiewanym ...

10

Pomagamy zwierzętom !

Nasza szkoła wzięła udział w akcji pomocy pieskom i kotkom z okazji "Światowego Dnia Zwierząt" - wsparcie schroniska dla zwierząt w Dąbrówce. Zbieraliśmy wszystko co się przyda w schronisku: karmę , legowiska, koce, miski, zabawki gumowe i inne dla zwierząt, smycze itd, bo my uczniowie Szkoły Podsta ...

1

Akcja "Kasztanobranie" zbieramy i zarabiamy dla świetlicy szkolnej

Można z nich zrobić ludziki, można dokarmiać nimi dzikie zwierzęta. A MOŻNA JE SPRZEDAWAĆ!!! Nasza szkła wzięła udział w akcji "Kasztanobranie"

1
1 2 3 następna ostatnia