27.11.2011

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października odbyła się w szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły i goście z PKO. Uczniowie należący do Kółka Recytatorskiego, przedstawili część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem  pana M. Kaźmierczaka. Goście z PKO , pan dyrektor Zygmunt Pirogowicz i  pani Danuta Kosmala wręczyli  Brązową Odznakę w edycji 2010/2011 Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności opiekunowi SKO,  w naszej szkole pani Małgorzacie Janczak. Po występach uczniowie klasy VI w imieniu Samorządu Szkolnego wręczyli kwiaty nauczycielom i pracownikom obsługi .Uczniowie zaśpiewali tradycyjne sto lat a pan dyrektor Piotr Maciejewski uczcił to święto wspaniałym,  uroczystym  tortem.

 

IMG_0280.JPG

 

 

IMG_02961.jpg

 

2
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 17
  • 1
Komentarze