1 2 3 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
3
Blog SKO

SKO-SP-Jankowo Dolne

SKO-SP-Jankowo Dolne

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym. SKO działa w naszej szkole od 2001 roku, uczniowie bardzo chętnie angażują się w działalność SKO. Na blogu będziemy opisywać wydarzenia szkolne, a w szczególności dotyczące tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszamy do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Wakacji nadszedł czas

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

1

Kronika wysłana do konkursu

W dniu 26 czerwca nasza kronika została przekazana do konkursu "Dziś oszczędzam w SKO- jutro w PKO" w siedzibie Banku PKO BP. Z niecierpliwością czekamy na wyniki :)

0

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 26.06.2020 odbyło się zakończenie roku szkolnego. wszyscy uczniowie odbierali pojedynczo świadectwa od swoich wychowawców. Tylko klasa 8 spotkała się w sali gimnastycznej, gdzie została pożegnana przez wychowawcę, dyrekcję i nauczycieli szkoły. Sześciu absolwentów otrzymało świadectwa z wyróż ...

0

Cała Polska czyta dzieciom

Szkoła w Jankowie Dolnym włączyła się do kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Tym sposobem krzewimy czytelnictwo oraz promujemy wartościową literaturę dla dzieci i młodzieży. Na zajęciach nauczyciele oraz starsi uczniowie czytają wybrane teksty młodszym dzieciom.

0

Pomoc zwierzętom

Od października do listopada 2019 odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Gnieźnie. Uczniowie przynieśli również zboża, aby karmić ptaki zimą w przyszkolnym karmniku. Dzieci z radością sprawdzały i uzupełniały ptasią karmę.

0

Piżama Party – pomoc chorej Justynie

W dniu 18.02.2020 odbyła się w naszej szkole dyskoteka charytatywna "Piżama Party", z której dochód został przeznaczony na leczenie Justynki, zmagającej się z chorobą nowotworową. W trakcie zabawy grał dla nas DJ oraz była prowadzona zumba. Wszyscy, którzy przybyli mają wielkie serce pomagając bezin ...

1

Jasełka

20.12.2019 r. w szkole została wystawiona Jasełka Bożonarodzeniowa dla zaproszonych gości: rodziców, księdza, sołtysa, radnych oraz społeczności szkolnej. Wśród przedstawiających jasełkę byli również nauczyciele. Po przedstawieniu wszyscy zaśpiewali wspólnie kolędę i udali się na klasowe spotkani ...

1

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jarmark otworzył występ chóru szkolnego i przedszkolaków. W czasie niego czekało na naszych uczniów i gości wiele atrakcji, m.in.: kiermasz ozdób świątecznych, pyszne gofry, ciasta, herbata, kawa, napój Św. Mikołaja, ozdabianie pierników i papierowych choineczek, zdjęcia ze świątecznymi postaciam ...

0

Zbiórka nakrętek

W roku szkolnym 2019/20 zbieraliśmy plastikowe nakrętki na rzecz Tymka i Kacpra, którzy potrzebują wsparcia na leczenie i rehabilitację. Poniżej plakaty i podziękowania za zbiórkę.

0

XX edycja Góry Grosza

Podczas XX edycji Góry Grosza, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej członkowie SKO kwestowali na terenie szkoły w dniach od 25.11.2019-02.01.2020. Zebrane pieniądze w kwocie 433,87 zł przeznaczone zostały na rodzinne domy dziecka, rodziny zas ...

0
1 2 3 następna ostatnia