24.06.2026
Zbiórka na schronisko dla zwierząt
Małe gesty, wielkie serca💕
Z miłością do zwierząt🐕🐈⬛🐎
W ostatnim przedwakacyjnym tygodniu ruszyła akcja charytatywna pomocy dla zwierzątek, poprowadzona przez wolontariat szkolny, pod kierunkiem pani Bożeny Gizak. Zbieraliśmy dary dla Punktu Interwncyjnego, dla poszkodowanych zwierząt, w Zawierciu.
Pierwszym,który przyniósł karmę dla piesiów, był Igor z 1a. Brawo TY😃
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, z pewnością dary zostaną dobrze wykorzystane, a zwierzątkom pomoc bardzo się przyda.
